(0432) 67-29-80
Вінницька область

У ФССУ проведено засідання комісії з питань вирішення спорів

У  ФССУ проведено засідання комісії з питань вирішення спорів

Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у черговому засіданні спеціальної комісії з питань вирішення спорів при управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, до складу якої входять по два представники від місцевих органів виконавчої влади, застрахованих осіб та страхувальників.

На засіданні було розглянуто два питання стосовно зменшення розміру одноразової допомоги, оскільки комісією з розслідування нещасних випадків встановлено, що ушкодження здоров’я настало не лише з причин, що залежать від страхувальника, а і внаслідок порушення потерпілими нормативних актів про охорону праці. Дані питання було винесено на розгляд комісії у зв’язку з тим, що на підприємствах де стались нещасні випадки не створено комісії з питань охорони праці.

Вході засідання комісією було прийнято відповідні рішення, як того вимагає п. 3.3.3. «Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат», затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 року №11. Рішення комісії оформленні протоколом, який доведено до зацікавлених сторін.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.