gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Фахівці Держпраці – надійне джерело інформації

Фахівці Держпраці – надійне джерело інформації

Щоби краще сприяти захисту трудових і соціальних прав працівників, а також безпечності та прозорості бізнесу — через консультування, інформування та контроль за додержання законодавства про працю — Держпраці, за підтримки досвідчених комунікаційних експертів та Проєкту МОП, що фінансується ЄС, розробила комунікаційну стратегію на 2023–2026 роки.

Це результат майже річної роботи. Розроблення стратегії йшло паралельно з навчальним курсом. Фахівці з комунікації Держпраці з різних регіонів України покроково вивчали алгоритм розроблення стратегії. Вони генерували ідеї й обговорювали креативні концепції, які лягли в основу стратегії. Такий підхід дав змогу врахувати особливості роботи «в полях», розробити реалістичний план комунікацій, а також підготувати команду Держпраці до його ефективного втілення.

Відтепер у Держпраці є всі необхідні інструменти й знання, щоб злагоджено будувати імідж сучасної служби, що сприяє покращенню умов праці в Україні, а також оперативно і якісно інформувати про зміни в законодавстві про працю.

 

2022-10-31

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.