(0432) 67-29-80
Вінницька область

Фахівці Держпраці спілкувались з головами ОСББ

Представники Управління Держпраці взяли участь у роботі першого форуму ОСББ, який відбувся 30 червня 2017 року у Вінниці. На нього зібралось близько сотні голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста, представників влади, банків тощо.

У ході зібрання обговорювались питання щодо енергоефективності, як діють програми підтримки ОСББ,  програмний продукт «proOSBB», оформлення пільг та субсидій, та багато інших нагальних питань.

Виступаючи перед присутніми, перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець акцентував увагу на дотриманні вимог безпеки під час виконання робіт та експлуатації інженерних мереж та технічних пристроїв багатоквартирних житлових будинків. Зокрема, наголосив на необхідності отримання дозволу на виконання робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки та нагадав про обов’язок власника щодо забезпечення утримання систем газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства України.

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій роз’яснила порядок проведення інспектувань з питань дотримання законодавства про працю відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 295 від 26 квітня 2017 року та застосування заходів впливу у зв’язку з порушенням законодавства про працю.

Окрему увагу фахівець Держпраці приділила трудовим відносинам за цивільно-правовим договором та назвала основні відмінності трудових договорів від цивільно-правових договорів, наслідки укладання цивільно-правових договорів у випадках, де фактично тривають трудові відносини.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.