gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

В ЕФІРІ УКРАЇНСЬКОГО РАДІО: ПРО РИЗИКИ І НАСЛІДКИ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОІ ПРАЦІ

Сьогодні, 24 листопада, на хвилі Українського радіо, у прямому ефірі програми «Віч-на-віч» заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області - Валентина Партій розповіла про переваги задекларованої та існуючі ризики незадекларованої праці як для працівників, так і для роботодавців.

Зокрема, під час розмови, фахівчиня Держпраці нагадала і про відповідальність, яку несуть роботодавці у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору.

Управління Держпраці у Вінницькій області вкотре наголошує, що працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Вам допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у вас є малолітні діти. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! З моменту підписання трудового договору ви – найманий працівник, який має трудові права й соціальні гарантії!

Посилання на ефір: https://www.youtube.com/watch?v=2w0uXK2zdNY

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.