(0432) 67-29-80
Вінницька область

У ДП «Електричні системи» відбувся круглий стіл з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

У ДП «Електричні системи» відбувся круглий стіл з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

У ДП «Електричні системи» відбувся круглий стіл

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець та начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель взяли участь у круглому столі з нагоди Всесвітнього дня охорони праці у ДП «Електричні системи».

Круглий стіл проводився також за участі головного спеціаліста Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Світлани Москалюк  та працівників Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Вінницькій області Сергія Затайдуха та Олександра Попова.

Директор ДП «ЕС» Олександр Тіщенко детально ознайомив гостей заходу із виробництвом підприємства, де учасники змогли переконатися, що воно відповідає усім нормам щодо безпеки праці. Учасники круглого столу також відвідали лабораторію з перевірки готової продукції ДПЕС та побували в медпункті підприємства. Гості пересвідчилась, що медпункт укомплектований найновішими приладами для первинної діагностики здоров’я людини та медикаментами, які дозволяють надавати екстрену медичну допомогу.

 Представники Держпраці нагадали, що відповідальність за безпеку працівників лежить на плечах підприємства, на його керівниках зокрема. Адже саме вони відповідають за допуск працівників до роботи та контролюють їхню діяльність. Разом з тим, працівники несуть відповідальність за дотриманням усіх норм та правил, встановлених на підприємстві.

 «Можна вкладати і заробляти кошти, але, разом з тим, треба створювати безпечні та нешкідливі умови праці на виробництві. Ми тримаємо це питання на контролі», – підкреслив Олександр Тіщенко.

Учасники круглого столу переконалися, що служба охорони праці на ДП «Електричні системи» на належному рівні.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.