(0432) 67-29-80
Вінницька область

До уваги роботодавців!

До уваги роботодавців!

Управління Держпраці у Вінницькій області попереджає суб’єктів господарювання про вірогідність телефонних дзвінків невідомих осіб до підприємств, установ та організацій, на яких заплановано проведення планових перевірок з питань охорони праці фахівцями Держпраці. Шахраї під виглядом інспекторів Управління вимагають у підприємців гроші, обіцяючи провести перевірку «без значних штрафів і неприємностей».

Закликаємо роботодавців бути пильними і уточнювати дані осіб, які представилися інспекторами, оперативно повідомляти правоохоронні органи про факти появи на підприємствах шахраїв під виглядом інспекторів Управління.

У разі виникнення підозри, роботодавець може звернутися для підтвердження повноважень головних державних інспекторів до Управління Держпраці.

З метою попередження випадків подібних шахрайських дій роз’яснюємо, що роботодавець має право вимагати у осіб, які прийшли для здійснення перевірки, відрекомендуватися та пред’явити службові посвідчення, направлення на проведення перевірки конкретного роботодавця, зафіксувати дані службових посвідчень (ПІБ, посаду, номер посвідчення, дату видачі, термін дії, орган, який його видав), при відмові «інспектора» – викликати поліцію для встановлення даних осіб та їх повноважень.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.