(0432) 67-29-80
Вінницька область

До уваги роботодавців області!

До уваги роботодавців області!

На офіційному сайті Державної служби з питань праці оприлюднено проект Методичних рекомендацій щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці, з яким Ви можете ознайомитись на сайті www. dsp.gov.ua (розділ “Діяльність” → підрозділ “Регуляторна діяльність”, розділ “Громадянам” → підрозділ “Консультації з громадськістю”), або за посиланням https://dsp.gov.ua/povidomlennia-pro-opryliudnennia-proiektu-metodychnykh-rekomendatsii-shchodo-provedennia-atestatsii-robochykh-mists-za-umovamy-pratsi/

Методичні рекомендації щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці розроблено відповідно до Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 р. № 442 (зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2016 р. № 741) «Про затвердження Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці».

Нагадаємо, що атестація робочих місць за умовами праці проводиться на  підприємствах і організаціях незалежно від форм власності й господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працюючих, а також на їхніх нащадків як тепер, так і в майбутньому.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту акта приймаються за адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: dsp@dsp.gov.ua; факс/тел.: (044) 289-71-49.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.