gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

ДО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ НАДІЙШЛИ ПЕРШІ МАЛЮНКИ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» 2022 РОКУ

Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує, що триває ХІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2022 року, присвячений Дню охорони праці в Україні.

Так, почали надходити перші роботи на участь у конкурсі! Учні Вороновицької школи та КЗ «Вороновицький ліцей» Вінницької області надіслали художні роботи, у яких висвітлили своє бачення необхідності дотримуватись усіх вимог з охорони праці у будь якій сфері діяльності.

 

 

Нагадуємо, що головною метою конкурсу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці.

Участь у конкурсі беруть роботи учнів навчальних закладів віком  від 6 до 18 років.

Тематика:

Безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо, протидія COVID-19 на робочих місцях та в побуті.

Вимоги до малюнка:

На конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не має бути більшим за формат А-2. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або як додаток до неї) потрібно зазначити розбірливо українською мовою:

– назву роботи;

– прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;

– місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу;

– сферу діяльності батьків;

– назву навчального закладу;

– прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Для підбиття підсумків регіонального туру конкурсу роботи мають бути надіслані до Управління Держпраці у Вінницькій області не пізніше 15 лютого 2022 року.

Бажаємо учасникам конкурсу творчого натхнення та чекаємо на нові роботи!

 

2021-12-13

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.