(0432) 67-29-80
Вінницька область

Дні охорони праці пройшли у структурних підрозділах ПАТ «Вінницяобленерго»

Дні охорони праці пройшли у структурних підрозділах ПАТ «Вінницяобленерго»

Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковель взяв участь у проведенні Днів охорони праці у структурних підрозділах ПАТ «Вінницяобленерго» – Замостянських та Тиврівських ЕМ.

Директор з охорони праці ПАТ «Вінницяобленерго» В.І.Віштак та О.Д.Ковель, згідно із програмою проведення таких заходів, звернули увагу на стан розподільчих пристроїв 380/220 В – наявність відповідних написів, електричних схем, заземлень корпусів, замків на дверях. Перевірено порядок збереження, обліку, реєстрації видачі і повернення ключів від електроустановок; наявність проектів, облаштування, прийняття в експлуатацію та періодичні огляди із записом в журнал риштувань і помостів.

Було також відслідковано організацію і проведення передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв, проведено перевірку технічного стану та безпечної експлуатації водогрійних котлів.

На завершення проведено наради з керівниками та посадовими особами підприємств щодо попередження нещасних випадків на виробництві. Олег Ковель поінформував про стан виробничого травматизму за 9 місяців 2017 року в енергетичній галузі України і області, проаналізував причини нещасних випадків минулих років. 

Як свідчить статистика, переважна частина всіх нещасних випадків відбувається з організаційних причин, усунення яких не вимагає ніяких матеріальних витрат. Необхідно лише посилити технологічну і трудову дисципліну, рівень організації виконання робіт, а також вжити належних заходів щодо підвищення рівня професійної підготовки працівників та їх навчання з питань організації та безпечного виконання робіт, тобто впровадити ефективну систему управління охороною праці.

Питання охорони праці на підприємстві повинно залишатися одним з найважливіших, що вимагає постійного контролю керівника.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.