(0432) 67-29-80
Вінницька область

Для підвищення мотивації безробітних до легальної зайнятості.

Для підвищення мотивації безробітних до легальної зайнятості.

У Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості проведений інформаційний семінар для безробітних громадян. У ньому взяли участь інспектор праці Управління Держпраці у Вінницькій області Ніна Кацан, директор районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Володимир Підвашецький, заступник директора Людмила Кривошия.

Сьогодні проблема нелегальної зайнятості гостро стоїть у нашій державі. З одного боку, основну відповідальність за порушення трудового законодавства несуть роботодавці, які допускають до роботи працівника без оформлення трудових відносин. З іншого боку, деякі громадяни, з тих чи інших причин, свідомо не бажають оформлювати трудові відносини з роботодавцями. Тому основною метою семінару було підвищення мотивації безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості, до легальної зайнятості.

Розпочинаючи захід директор філії Володимир Підвашецький наголосив присутнім про ризики нелегального працевлаштування, соціальні гарантії при офіційному працевлаштуванні та вплив розміру заробітної плати на соціальні виплати при страховому випадку.

Інспектор праці Ніна Кацан детально ознайомила учасників з порядком укладання трудових договорів, їх розірвання, застосування статей звільнення згідно з чинним законодавством. Обговорили переваги легального працевлаштування, державні соціальні гарантії, переваги системи соціального страхування.

В кінці заходу фахівці відповіли на численні запитання слухачів семінару. Інспектором праці було надано контактні телефони для отримання у разі потреби більш розширених консультацій з питань зайнятості.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.