gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

❓ Чи виплачується педагогічним працівникам матеріальна допомога на оздоровлення під час воєнного стану?

❓ Чи виплачується педагогічним працівникам матеріальна допомога на оздоровлення під час воєнного стану?

Запитання:

Чи виплачується педагогічним працівникам матеріальна допомога на оздоровлення під час воєнного стану?

Відповідь:

Так, педагогічні працівники мають право на матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки під час дії воєнного стану.

Статтею 57 Закону України «Про освіту» передбачено, що держава забезпечує педагогічним і науково-педагогічним працівникам, зокрема, виплату допомоги на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки.

Чинне законодавство не передбачає скасування зазначеної норми під час воєнного стану.
 

 

2022-06-03

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.