(0432) 67-29-80
Вінницька область

У Чечельнику провели семінар щодо забезпечення прав вивільнених працівників

У Чечельнику провели семінар щодо забезпечення прав вивільнених працівників

22 листопада 2019 року у приміщенні управління агропромислового розвитку Чечельницької РДА районною філією Вінницького ОЦЗ був проведений семінар для представників кадрових служб структурних підрозділів Чечельницької РДА, в яких планується вивільнення на тему: «Запобігання масовому вивільненню та забезпечення прав вивільнених працівників».

У проведенні семінару взяли участь головний державний інспектор з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Н.А.Поліщук, заступник директора–начальник відділу надання соціальних послуг Чечельницької районної Філії Вінницького ОЦЗ, завідувач сектору взаємодії з роботодавцями Чечельницької філії Вінницького ОЦЗ Т.А.Косаківська та      5 представників роботодавців.

Програма семінару складалась з інформації щодо дотримання вимог чинного законодавства у сфері зайнятості населення та відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та зайнятість.

Наталія Поліщук порушила питання правових підстав звільнення працівників у випадку змін в організації виробництва і праці, особливості заповнення трудових книжок відповідно до інструкції та видачі їх при вивільненні.

По закінченню семінару усі бажаючі отримали індивідуальні консультації.

Того ж дня у приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий інформаційний семінар для категорії безробітних Чечельницького району із загальних питань зайнятості, у якому взяли участь 19 безробітних.

Наталія Поліщук порушила питання оформлення трудових відносин, легальної зайнятості найманих працівників, відпустки та звільнення, відмінність трудового договору від ЦПД, праці осіб з інвалідністю та відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та зайнятість.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.