(0432) 67-29-80
Вінницька область

У Чечельнику проведено превентивні заходи щодо додержання законодавства про працю

У Чечельнику проведено превентивні заходи щодо додержання законодавства про працю

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Наталія Поліщук протягом тижня провела п’ять семінарів для фізичних осіб – підприємців та безробітних Чечельницького району.

Превентивні заходи проводились у приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості за участі посадових осіб філії.

Для фізичних осіб – підприємців семінари проводились на теми: «Гендерні питання» та «Роботодавцю – компенсація, безробітному (у т.ч. інваліду) – робоче місце. Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі, особам з інвалідністю)».

Наталія Поліщук порушила питання легальної зайнятості найманих працівників, відмінності трудового договору від цивільно-правового, відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та зайнятість, а також звернула увагу на виконання нормативу для працевлаштування інвалідів та застосування праці іноземців.

З безробітними, що стоять на обліку, фахівець Держпраці говорила на теми:

«Як розпочати свій бізнес. Найманий працівник та законодавство про працю», «Орієнтація на громадські та інші роботи тимчасового характеру. Найманий працівник та законодавство про працю», «Запобігання нелегальній праці, трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

По закінченні семінарів усі бажаючі отримали індивідуальні консультації з питань трудових відносин, нормування праці, робочого часу та часу відпочинку, оплати праці та пільги для працевлаштованих неповнолітніх осіб.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.