(0432) 67-29-80
Вінницька область

У Чечельнику інспектор праці провела два семінари для безробітних

У Чечельнику інспектор праці провела два семінари для безробітних

7 листопада 2019 року у приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Ефективне ведення сільського господарства. Найманий працівник та законодавство про працю».

У семінарі взяли участь головний державний інспектор з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Наталія Поліщук, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ Алла Овчар та 14 безробітних.

Наталія Поліщук порушила питання оформлення трудових відносин, легальної зайнятості найманих працівників, відмінність трудового договору від цивільно-правового, відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та зайнятість.

Фахівець Держпраці надала роз’яснення щодо застосування Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» під час здійснення заходів державного нагляду суб’єктів господарювання органами Держпраці за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.

На завершення семінару всім бажаючим були надані індивідуальні консультації з питань трудових відносин, нормування праці, робочого часу та часу відпочинку, оплати праці.

Цього ж дня було проведено ще один семінар для 8 безробітних, під час якого порушувались питання прав найманого працівника закріплених у чинному законодавстві про працю.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.