(0432) 67-29-80
Вінницька область

Cемінар для категорії безробітних Чечельницького району

 Cемінар для категорії безробітних Чечельницького району

21 травня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Найманий працівник, служба в збройних силах України та законодавство про працю».

В семінарі взяли участь головний державний інспектор відділу з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області - Поліщук Наталія Анатоліївна, заступник директора,начальник відділу надання соціальних послуг Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ Винарчук Тетяна Іванівна та 10 безробітних,з яких 2 особи з числа військовослужбовців та 1 ВПО. Відкрила семінар Наталія Поліщук, яка порушила питання оформлення трудових відносин, легальної зайнятості найманих працівників, відпустка та звільнення, відмінність трудового договору від ЦПД, відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю та зайнятість.

Тетяна Іванівна продовжила семінар і детально розповіла про послуги районної філії, та про вакансії Чечельницького району про можливість проходження служби за контрактом. По закінченню семінару всім бажаючим були надані індивідуальні консультації з питань трудових відносин, нормування праці, робочого часу та часу відпочинку, оплати праці.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.