(0432) 67-29-80
Вінницька область

Боротьба з незадекларованою працею має на меті захист прав громадян та відновлення економіки України

На цьому наголосила Перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська на засіданні Наглядової ради Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» за участі Представників Європейського Союзу в Україні, Міжнародної організації праці, Верховної Ради, Державної служби України з питань праці, сторони профспілок та роботодавців.

«Практика доводить, що у нас є вірне розуміння шляхів вирішення тих проблем, які заважають встановленню ефективної системи контролю за трудовим законодавством та системи соціально-трудових відносин, які повинні захищати працюючих людей і сприяти розвитку економіки України», - зазначила Ольга Крентовська.

В ході засідання було представлено ключові результати Проекту, здійснено огляд проекту Національного плану дій з подолання незадекларованої праці.  Визначено плани роботи на 2019 рік та розглянуто концепцію наступного проекту.

Перший заступник Міністра зазначила про те, що Урядом поставлено важливі завдання перед Держпраці, а позитивом є спільні напрацювання, які дозволяють злагоджено боротися з нелегальною працею.

«Заходи проекту допомагають нам удосконалювати ту методологію і практичну роботу яку ми проводимо щодо боротьби з тіньовою зайнятістю. Ми розуміємо, що перед нами багато викликів, тому сьогодні потрібно закласти дієвий фундамент розробивши стратегію роботи. Це дозволить консолідувати зусилля для серйозного прогресу»,- резюмувала Перший заступник Міністра.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.