(0432) 67-29-80
Вінницька область

Безпека праці завжди має бути у пріоритеті

Безпека праці завжди має бути у пріоритеті

Сектором з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено аналіз стану дотримання законодавства про працю у частині атестації робочих місць МКП «Вінницязеленбуд».

Під час проведення аналізу стану дотримання законодавства про працю з питань атестації робочих місць за умовами праці та напередодні відзначення Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці, головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Вадим Лемець провів нараду з працівниками міського комунального підприємства «Вінницязеленбуд» Вінницької міської Ради.

На початку наради головний державний інспектор ознайомив присутніх із зверненням Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні, який, за ініціативи Міжнародної організації праці, пройде під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Під час заходу особливу увагу звернули на питання періодичності атестації робочих місць за умовами праці, підтвердження права та надання пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах праці, а також необхідності проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезперечних виробничих факторів.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.