(0432) 67-29-80
Вінницька область

У Барі опікуються забезпеченням контролю за додержанням законодавства про працю

У Барі опікуються забезпеченням контролю за додержанням законодавства про працю

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Олександр Іконніков взяв участь у засіданні районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення, на яке були запрошені керівники сільгосппідприємств та фермерських господарств Барського району.

Відкриваючи зібрання, перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник ознайомила присутніх з питаннями порядку денного, наголосивши на важливості кожної з тем.

Олександр Іконніков порушив у своєму виступі тему виконання положень законодавства про працю та довів до відома учасників засідання інформацію про наслідки неофіційного працевлаштування, порадивши роботодавцям не порушувати закон.

Зі змінами в законодавстві з охорони праці учасників засідання ознайомив страховий експерт з охорони праці Барського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Михайло Дерепа.

Начальник Барської державної податкової інспекції Жмеринського управління  ГУ ДФС у Вінницькій області Володимир Чекановський поінформував присутніх з питань офіційного працевлаштування найманих працівників та сплати податків.

На завершення зібрання Неля Мельник подякувала усім за плідну співпрацю при розгляді питань, винесених на засідання робочої групи, та наголосила,  що одним з головних факторів розв’язання проблемних питань щодо додержання законодавства про працю є забезпечення належної взаємодії між органами влади та роботодавцями, а також проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи серед керівників підприємств, агроформувань та населення.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.