(0432) 67-29-80
Вінницька область

З автотранспортниками проведено нараду з питань гігієни праці

З автотранспортниками проведено нараду з питань гігієни праці

Лікар відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела у колективі ТОВ «Сабаров-Трак» семінар-нараду щодо останніх змін у законодавстві про працю, що стосуються організації безпечних і нешкідливих умов праці для збереження життя і здоров’я працівників.

У ході наради наголошено на організації роботи з охорони праці та промислової безпеки на підприємстві. Зазначено, що роботодавець зобов’язаний забезпечити безпечні та нешкідливі умови праці відповідно до Загальних вимог стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників. Роботодавець організовує проведення медичних оглядів працівників певних категорій під час прийняття на роботу та протягом трудової діяльності відповідно до вимог Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій.

Також роботодавець забезпечує працівників засобами індивідуального захисту відповідно до вимог Положення про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту.

Фахівцем Держпраці роз’яснено рівні небезпечних і шкідливих виробничих чинників у виробничих приміщеннях та на робочих місцях, які не повинні перевищувати норм, установлених санітарними нормами і правилами виробничого шуму, ультразвуку та інфразвуку, виробничої загальної та локальної вібрації, мікроклімату виробничих приміщень.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.