(0432) 67-29-80
Вінницька область

31 березня пройшла online колегія Управління Держпраці у Вінницькій області «Про стан промислової безпеки та охорони праці у ТОВ «Агромаш Калина»

31 березня пройшла  online колегія Управління Держпраці у Вінницькій області «Про стан промислової безпеки та охорони праці у ТОВ «Агромаш Калина»

 

За результатами планової перевірки у ТОВ «Агромаш Калина» 31 березня пройшла  online колегія Управління Держпраці у Вінницькій області "Про стан промислової безпеки та охорони праці" 

 Участь у заході взяли: начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Ковель О.Д. інші представники управління Держпраці, голова наглядової ради ТОВ «Агромаш Калина» Васківнюк М.в., заступник директора з виробництва Деринасюк М.С., інженер з охорони праці Іванов В.І.

 Під час колегії боло наголошено на необхідності дотримання суб’єктом господарювання вимог з охорони праці, використання засобів індивідуального та колективного захисту. Учасники заходу обговорили стан виробничого травматизму в галузі з початку 2021 року, а також причини, наслідки та шляхи запобігання. 

Заслухавши та обговоривши довідку «Про стан промислової безпеки та охорони праці за результатами планової перевірки ТОВ "Агромаш Калина" з метою усунення виявлених порушень та недопущення нещасних випадків. Колегія Управління Держпраці у Вінницькій області прийняла відповідне рішення.

 

 

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.