(0432) 67-29-80
Вінницька область

29.09.2017 року проведено розширену колегію

29.09.2017 року проведено розширену колегію

.29.09.2017 р. проведено колегію  Управління Держпраці  у Вінницькій області,  на якій розглянуто  стан охорони праці та виробничого травматизму  цукрової галузі Вінницької області у 2017 році.

В засіданні колегії взяли участь керівники цукрових заводів, головні спеціалісти та інженери з охорони праці цих підприємств, члени колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області, ДП «Вінницький ЕТЦ»  Держпраці, Департамент АПР Вінницької ОДА.

Під час проведення колегії обговорювалися наступні питання: про стан виробничого травматизму цукрової галузі Вінницької області за 2011-2016 роки; питання щодо можливості покращення умов праці на підприємствах галузі з метою запобігання виробничого  травматизму та безаварійної роботи; проведення належним чином медичних оглядів працівників, проведення атестації робочих місць з шкідливими умовами праці, тощо

Окремо обговорювалось питання, щодо впровадження на підприємстві  ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля»,  системи OHSAS 18001:2007 та її наслідки.

  Під час проведення колегії першим заступником начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Боковцем В.А. особлива увага концентрувалася на безумовному  дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони, як під час проведення сезону, так і після завершення роботи сезону цукроваріння.

За результатами проведеної колегії прийнято відповідне рішення, яким було зобов’язано керівників цукрових заводів вжити невідкладних заходів спрямованих на збереження здоров’я і життя працюючих, а також підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки.

Примітка: За період з 2011 по 2016 роки на підприємствах цукрової галузі  Вінницької області сталося 24 нещасних випадки, в тому числі 5 із смертельним наслідком.

За дев’ять місяців поточного року на підприємствах галузі нещасних випадків на виробництві не було.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.