gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

24 заклади охорони здоров’я Вінниччини поінформовані щодо безпечної експлуатації кисневого обладнання

24 заклади охорони здоров’я Вінниччини поінформовані щодо безпечної експлуатації кисневого обладнання

На виконання доручення Прем’єр-міністра України, у зв’язку з великою кількістю трагічних випадків у світі під час використання медичного кисню, та з метою унеможливлення настання нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах охорони здоров’я першої і другої черги та резервних закладах охорони здоров’я надання медичної допомоги хворим на COVID-19 на Вінниччині триває інформаційно-роз’яснювальна робота з безпечного використання медичного кисню.

Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели роз’яснювальну роботу з колективом КНП «Крижопільська окружна лікарня інтенсивного лікування».

Під час розмови з відповідальними особами, інспектори праці вкотре наголосили на необхідності дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

Довідково:Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо безпечної експлуатації кисневого обладнання на Вінниччині триває з 17 листопада. Наразі, превентивні заходи проведено з працівниками 24 закладів охорони здоров’я Вінницької області.

 

2021-12-24

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.