(0432) 67-29-80
Вінницька область

149 семінарів-нарад проведено за тиждень

149 семінарів-нарад проведено за тиждень

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.

Проведено 149 семінарів-нарад на підприємствах в установах, організаціях області та у ФОП, на яких розглядалися питання щодо попередження випадків використання найманої праці без оформлення трудових відносин та зміни у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальності за їх порушення.

Взято участь у 2 рейдах-обстеженнях  підприємств, установ, організацій , ФОП, що використовують найману працю на території  Щаргородського району, в результаті яких обстежено 96 ФОП, які використовують найману працю. Рейд-обстеження підприємств, установ, організацій , ФОП, що використовують найману працю на території  Ямпільського району участь  в робочій групі з питань легалізації заробітної плати, обстежено 30 суб’єктів господарювання.

Проведено 6 семінарів-нарад з питань гігієни праці  на підприємствах:

  • Філія «Муровано-Куриловецький райавтодор»;
  • ПП «Клекотинське» Шаргородського району;
  • ТОВ «Яланецьке» Бершадського району;
  • СФГ «Світоч» Піщанського району;
  • ФГ «Ліна-М» Могилів-Подільського району;
  • ПСП «Україна» м. Тульчин.
  • Проведено 4 семінари з питань експертизи умов праці.

На особистому прийомі прийнято 22 громадян, яким надано консультації з порушених  ними питань.

Розглянуто  9  письмових звернень громадян.

Проведено 5 інспекційних відвідувань з питань додержання законодавства про працю,  та 13 перевірок з питань дотримання законодавства щодо працевлаштування людей з обмеженими можливостями та додержання законодавства про зайнятість населення.

Розглянуто 2 справи за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 7446 грн.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.