(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині фахівці Управління Держпраці активно продовжують застерігати тимчасово переміщених громадян щодо ризиків потрапляння до трудового рабства. Даними інформаційними заходами на Вінниччині охоплено понад 5,5 тис. громадян.
Поряд з активною реалізацією проєкту надання консультаційної допомоги релокованим підприємствам та суб’єктам господарювання, що продовжують діяльність в умовах війни, Держпраці не припиняє роботу щодо впровадження додаткових заходів, спрямованих на підтримку бізнесу та економіки країни.
ЗМУШЕНИЙ ПОКИНУТИ ДОМІВКУ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ ТА ШУКАЄШ РОБОТУ?
Працівників проконсультували з питань оформлення трудових відносин та наголосили на перевагах задекларованої праці. У свою чергу, роботодавців поінформували щодо особливостей прийняття, переведення та звільнення працівників з урахуванням положень Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».
З початку повномасштабної війни російської федерації проти України Держпраці спрямувала всі зусилля на забезпечення працівників і роботодавців практичними порадами з питань застосування законодавства про працю під час дії воєнного стану.
Комісія Управління Держпраці у Вінницькій області, під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О. Ковеля, провела перевірку знань нормативно-правових актів з питань охорони праці у інженерно-технічних працівників ТОВ «Юзефо-Миколаївська біогазова компанія».
В умовах військової агресії окупантів, Управління Держпраці у Вінницькій області не припиняє консультувати працівників та роботодавців з найактуальніших питань.
Через сервіс «Інтерактивний інспектор», від початку воєнного стану, посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області надано 3 164 консультації, в тому числі з питань праці – 2 400, охорони праці – 538, надання адміністративних послуг – 226.
Проєктом акта передбачено удосконалення процедури проведення розслідування нещасних випадків на виробництві, що сталися з працівниками під час виконання трудових обов’язків внаслідок воєнних (бойових) дій, зокрема, бомбардувань, ракетних та артилерійських обстрілів, мінувань територій та приміщень, здійснення масових терористичних актів, що супроводжується загибеллю людей чи руйнувань особливо важливих об’єктів життєзабезпечення тощо.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О. Ковель провів інформаційну роботу з керівником та працівниками машинобудівного підприємства щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час ковальсько-пресових робіт та експлуатації металообробних верстатів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.