(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області продовжують розглядати та погоджувати плани розвитку гірничих робіт і плани видобутку та втрат підземних вод суб’єктів господарювання області на 2018 рік.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Є нагода привітати   11 грудня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
8 грудня 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась щотижнева робоча нарада, після якої завідувач сектору юридичного забезпечення М.М.Савелова провела профнавчання працівників Управління.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «НВП «ЕЛТЕХМАШ» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич провела нараду у ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах.
У контексті оновлення нормативних документів у сфері охорони праці відповідно до законодавства ЄС і сучасного технологічного розвитку підприємств Держпраці систематично проводить семінари для інспекторів, що здійснюють державний нагляд над субʼєктами господарювання.
У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів і працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті:
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Вінницький інструментальний завод «Інструмент оснащення» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
За участі головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Н.А. Поліщук відбувся семінар з безробітними у Чечельницькому районному центрі зайнятості.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.