(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

17 вересня у Ямпільському будинку культури відбувся семінар для роботодавців спільно з представниками місцевого центру зайнятості, який провела головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Любов Онофрійчук.
Сьогодні, 17 вересня перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець і заступник начальника Управління Сергій Гаєв взяли участь у засіданні круглого столу «Використання сучасних засобів комунікації для покращення правозахисної роботи та пропаганди правових знань членів профспілок».
Сьогодні, 17 вересня, т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко та Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе підписали Меморандум про співробітництво та партнерство.
16 вересня, заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь у робочій нараді з питань погашення заборгованості із заробітної плати під головуванням заступниці Міністра економіки України Світлани Глущенко. Нарада відбулася у форматі онлайн-конференції у приміщенні Вінницької ОДА.
В рамках робочого візиту т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко провів нараду з керівниками структурних підрозділів ГУ Держпраці у Дніпропетровській області, в ході якої окреслив пріоритетні напрями роботи та завдання Служби.
З початку інспекційної кампанії розпочато 2 868 інспекційних відвідувань та виявлено 10 489 працівників, допущених до роботи без укладення трудових договорів. Найчастіше незадекларовані працівники використовувалися у сферах сільського господарства (2 311 незадекларованих працівників у 119 роботодавців), організації харчування (2 242 незадекларовані працівники у 508 роботодавців), торгівлі (2 160 незадекларованих працівників у 867 роботодавців).
Сьогодні, 15 вересня, на черговому засіданні Уряд підтримав законопроект, спрямований на реформування служби зайнятості, модернізацію страхових підходів у випадку безробіття та впровадження нових активних програм на ринку праці. Документ був розроблений Міністерством економіки України.
Під час наради з керівниками структурних підрозділів ГУ Держпраці в Запорізькій області Віталій Сажієнко окреслив пріоритетні напрями роботи та завдання, поставлені перед територіальними управліннями та Службою в цілому.
У рамках Меморандуму про співпрацю, який нещодавно т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко підписав із заступником директора з правових питань YouControl Данилом Глоба, для посадових осіб Держпраці відбувся семінар щодо сучасних підходів до роботи з відкритими даними про бізнес.
Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19. Постанова набирає чинності через 7 днів з моменту публікації.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.