(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Великі міжнародні корпорації, дочірні підприємства яких здійснюють бізнес на території України, декларують безпеку життя і здоров’я своїх співробітників як один з найважливіших пріоритетів у своїй діяльності. Захищаючи інтереси клієнтів, ми все частіше стикаємось з подібними положеннями у політиках компаній, що мають впроваджуватись і реалізовуватись в усіх аспектах їх діяльності.
Погода 4-8 серпня   4 серпня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим близький до норми. Вітер переважно південно-східний, без опадів.
ГАРЯЧІ ТЕМИ № 8, 2020: БЕЗПЕКА ПРАЦІ – Інфекційна безпека підприємств України. Готовність. Виклики. Впровадження; РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ – Створення сучасної нормативної бази з питань охорони праці; НЕЩАСНІ ВИПАДКИ. СУДОВА ПРАКТИКА – Приховати виробничу травму не вдалося.
В Україні кількість працівників, хворих на Covid-19, щодо яких надійшли повідомлення про нещасний випадок під час виконання посадових обов’язків станом на 4 серпня - 7436.
У зв’язку з оголошенням на усій території України карантину та на виконання протоколу обласної комісії ТЕБ і НС повідомляємо:
З метою реалізації заходів, передбачених законодавством у разі встановлення карантину, роботодавці зобов’язані вжити всіх можливих заходів.
Відповідно до Переліку видів продукції, щодо яких органи ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2016 №1069, Держпраці визначено органом державного ринкового нагляду щодо засобів індивідуального захисту.
Заступник начальника Управління Держпраці Сергій Гаєв взяв участь у засіданні комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соцвиплат при Крижопільській РДА, де було розглянуто питання щодо погашення заборгованості до ПФУ з ЄСВ та заслухано керівників підприємств-боржників щодо шляхів погашення заборгованості із виплати заробітної плати.
За даними Головного управління статистики у Вінницькій області середня номінальна заробітна плата штатного працівника у червні 2020 р. становила 10364 грн, що у 2,2 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4723 грн). Порівняно з травнем 2020 року розмір заробітної плати збільшився на 10,2%, а за останні 12 місяців (відносно червня 2019 р.) зріс на 7,5%.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.