(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

В Україні почастішали випадки отруєння грибами. На Вінниччині, лише за останній тиждень, зареєстровано 21 випадок отруєння грибами: постраждало 28 осіб (5 сімейних вогнищ), в тому числі 1 дитина 9 років. Летальних випадків немає.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується незначне зниження температури повітря. Хмарно з проясненнями, часом місцями невеликий дощ, вночі та вранці місцями туман.
Звертаємо увагу керівників підприємств, установ, організацій, санітарних лабораторій, які проводять гігієнічні дослідження факторів виробничого середовища!
Шановні суб´єкти господарювання, будьте пильними та уважними!
На Вінниччині суттєво загострилась епідситуація щодо рівня захворюваності на коронавірусну інфекцію. За останню добу в області зареєстровано 202 нових випадки СOVID-19. Від початку спостережень це найбільша кількість ураження коронавірусом за добу!
Кабінет Міністрів продовжив режим надзвичайної ситуації в Україні до 31 грудня 2020 року. Режим був встановлений 25 березня 2020 року через епідемію COVID-19. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 27 жовтня 2020 року.
Оприлюднено для обговорення проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про внесення змін до типових форм документів у сфері державного ринкового нагляду і державного контролю продукції».
Про хід інспекційної кампанії зі здійснення заходів державного контролю за додержанням законодавства про працю, зокрема, виявлення неоформлених трудових відносин, повідомила заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Валентина Партій у прямому ефірі програми «З перших уст» на Суспільному.
Відповідно до ст 44 Закону України «Про охорону праці» за порушення законів та інших нормативно-правових актів про охорону праці, створення перешкод у діяльності посадових осіб органів державного нагляду за охороною праці винні особи притягаються до дисциплінарної, адміністративної, матеріальної, кримінальної відповідальності згідно із законом.
У ІІІ кварталі 2020 року до Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 193 звернення громадян.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.