(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2021 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці», за підтримки Державної служби України з питань праці, проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
У Мінекономіки відбулася робоча зустріч керівництва Держпраці із заступником Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігорем Дядюрою, який за дорученням Міністра Мінекономіки Ігоря Петрашка віднині відповідатиме за напрям роботи Держпраці.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
21 жовтня 2020 року до чергового ДСНС Хмільницького району Вінницької області надійшло повідомлення про отруєння чадним газом чотирьох осіб у с. Голодьки. Лікарі швидкої медичної допомоги констатували смерть 75-річного чоловіка та двох неповнолітніх дітей – 3-х і 5-ти років. Ще одна постраждала, 59-річна жінка, згодом померла у лікарні.
Відповідно до внесених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1215 змін до Технічного регламенту рухомого обладнання, шо працює під тиском, затвердженого поставою Кабінету Міністрів України від 04.07.2018 № 536 (далі - Технічний регламент)
Шановні суб´єкти господарювання, будьте пильними та уважними!
Наглядова робота щодо стану промислової безпеки та охорони праці, виконана відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області у 2020 році.
Робота щодо вдосконалення державного контролю за виконанням робіт / експлуатацією обладнання підвищеної небезпеки триває. Ця тема є предметом запеклих дискусій між представниками наглядових, регуляторних органів та бізнесу. Ключовим провідником/ініціатором формування такої політики є Державна служба України з питань праці. Нині вона готує чергові зміни до дозвільної системи.
Погода 15-19 січня   15 січня 2021
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується зниження температурного режиму. Вітер північно-західний, без істотних опадів. На дорогах ожеледиця.
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднено для обговорення проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо порядку державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про працю».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.