(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

27 травня Уряд ухвалив доручення на погодження нормативно-правових актів у форматі онлайн. З відповідною ініціативою виступив Віце-прем′єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Це дозволить поступово відмовитися від паперу і перейти на електронний документообіг.
В Україні кількість працівників, хворих на Covid-19, щодо яких надійшли повідомлення про нещасний випадок під час виконання посадових обов’язків станом на 28 травня - 2225.
У зв’язку з оголошенням на усій території України карантину та на виконання протоколу обласної комісії ТЕБ і НС повідомляємо:
З метою реалізації заходів, передбачених законодавством у разі встановлення карантину, роботодавці зобов’язані вжити всіх можливих заходів.
Відповідно до Переліку видів продукції, щодо яких органи ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2016 №1069, Держпраці визначено органом державного ринкового нагляду щодо засобів індивідуального захисту.
У Міністерстві охорони здоров’я закликають людей, які старше 60 років, продовжувати самоізоляцію, незважаючи на послаблення карантину. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
Чи має право працівник продовжити або оформити відпустку без збереження заробітної плати на період продовження карантину, тобто до 22 червня 2020 року?
Законом України № 540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати працівникам сфери соціального захисту населення, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (вдома).
29 травня 2020 року відбудеться засідання журі фінального туру ІХ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», яке було перенесено у зв’язку із карантинними обмеженнями. Результати конкурсу буде оголошено до Дня захисту дітей.
Про це повідомив голова ОДА Владислав Скальський на своєму ФБ-акаунті.« Вінниччина - знову серед найкращих! Наша робота дає можливість пом’якшувати карантин!», — написав посадовець.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.