(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою недопущення заборгованості із виплати заробітної плати, зокрема її своєчасності та у розмірі, визначеному законодавством, а також сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області систематично проводять інформаційні заходи у суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у різних напрямках, роз’яснюючи роботодавцям та працівникам щодо необхідності додержання законодавства про працю.
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає вашу увагу, що триває передплата на науково-виробничий журнал «Охорона праці» на 2022 рік!
Олег (ім’я змінене) – фахівець із вищою економічною освітою, два роки тому влаштувався бухгалтером в ОСББ багатоквартирного будинку на Кіровоградщині. Підприємство було в занедбаному стані, мало борги із заробітної плати. Чоловіку довелося докласти багато зусиль, щоб навести лад в документації. Борги ліквідували.
30 листопада, 2021 року, з посадовими особами та медичними працівниками КНП «ВІННИЦЬКА КЛІНІЧНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ» ВМР проведено нараду щодо безпечного використання медичного кисню закладами охорони здоров’я.
1 грудня, в.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера взяв участь у зустрічі з керівництвом та посадовими особами АТ «УКРПОШТИ» стосовно впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці, яка відбулася у центральному офісі АТ «УКРПОШТИ». На заході також були присутні представники Міністерства економіки України та Держпраці.
ВІЛ/СНІД є проблемою, яка пов’язана з робочими місцями, адже вражає трудові ресурси. Робоча сила може грати життєво важливу роль в обмеженні поширення та наслідків епідемії. Будь-яка дискримінація або стигматизація працівників на підставі їх реального або гаданого ВІЛ-статусу неприпустима. Успішна реалізація політики та програм боротьби з ВІЛ/СНІДом вимагають співробітництва і довіри між працівниками, роботодавцями та державою.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О. Ковеля, головного державного інспектора відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Ю. Трембіцького та головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області – А. Цимбалюка, провела перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці у працівників ТОВ «Агрокомплекс-Барський» та ДНЗ «Барський ПБЛ».
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує, що триває ХІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2022 року (далі – Конкурс), присвячений Дню охорони праці в Україні.
Так, потрібно. Згідно з пунктом 4 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.1992 № 442 (далі – Порядок) атестація проводиться атестаційною комісією, склад і повноваження якої визначаються наказом по підприємству, організації, в строки, передбачені колективним договором, але не рідше ніж один раз на п’ять років.
Сьогодні, 30 листопада, головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Вадим Лемець та головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області Олександр Тронець провели нараду з працівниками ТОВ «ДАГАЗ-7», що спеціалізується на вантажних перевезеннях, щодо порядку, мети та періодичності проведення атестації робочих місць за умовами праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.