gov.ua
Державні сайти України

Управління Держпраці у Вінницькій області

Новини управління

118 травмованих, у тому числі 20 смертельно цього року на підприємствах Вінниччини. Ці цифри менші, ніж за минули рік. Тоді травмувалося на виробництві 150 чоловік.
Трудовий договір розривається за ініціативою роботодавця шляхом підписання додаткової угоди про розірвання трудового договору або в односторонньому порядку шляхом надсилання працівнику в спосіб, визначений трудовим договором, або рекомендованим поштовим відправленням із описом вкладення офіційного повідомлення про розірвання трудового договору.
Щодня інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області відвідують по кілька десятків різних підприємств з тим, щоб провести інформаційні роз’яснення про переваги задекларованої праці і правильно оформлених трудових відносин. Адже економіка країни має працювати на її підтримку.
Голова Держпраці Ігор Дегнера взяв участь у семінарі «Зменшення ризиків трудової експлуатації, торгівлі людьми примусової праці та незадекларованої праці переміщених осіб з України», який відбувся 4 жовтня у м. Будапешті.
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькі області Олега Ковеля провела перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці на одному з переробних підприємств.
03 жовтня 2022 року відбулося планове засідання Президії Федерації профспілок області. На порядку денному розглянули одне питання: « Про підвищення ефективності усіх форм захисту трудових, соціально – економічних прав та інтересів спілчан в умовах воєнного стану”.
6 жовтня об 11:00 відбудеться другий вебінар, організований Держпраці, присвячений детальному розгляду двох питань:
Працівник покинув робоче місце без будь-якого повідомлення. Виїхав за межі України. Як платити іншому працівнику, прийнятому на місце тимчасово відсутнього працівника, якщо той, що виїхав, не звільнений?
Напередодні опалювального сезону фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області закликають усіх споживачів дотримуватись основних правил безпечної експлуатації газового обладнання.
З 1 жовтня розмір мінімальної заробітної плати у місячному розмірі становитиме 6700 грн., у погодинному розмірі – 40,46 грн.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.