gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна участь у семінарі-нараді, ініційованій сектором з питань банкрутства Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України.
14 квітня 2021 року о 21 год. у ТОВ «Агрофірма «Корвет» Вінницького району тракторист-машиніст Б., 1967 р.н., їхав на тракторну бригаду з поля у с. Осична, де вносив мінеральні добрива. Трактор з′їхав з дороги і перекинувся у річку. Внаслідок ДТП тракторист помер від асфіксії.
Фахівці відділу гігієни праці провели превентивний захід до Дня охорони праці у ТОВ "Вінницька нафто-бітумна компанія"
Оприлюднено проект Методичних рекомендацій щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці!
Працівники сектору з питань експертизи умов праці долучилися до проведення превентивних захід до Дня охорони праці у ТОВ «Іванівський кар’єр».
Відповідно до Плану заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки і здоров’я на роботі», начальник відділу з питань гігієни праці Юревич Світлана Олександрівна провела інформаційно - роз′яснювальну роботу.
Фахівці відділу гігієни праці провели превентивний захід до Дня охорони праці у ТОВ Декор бетон.
Заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області Куцик Олександр Петрович прийняв участь у нараді інженерно – технічних працівників МКУП «МІСЬКСВІТЛО»
Відповідно до наказу ТУ від 14.04.2021 р. відбулось засідання комісії з розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.