(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Журнал «Технополіс» призначений для широких верств громадськості, у тому числі для фахівців з охорони праці, керівників підприємств і організацій, вчених, представників виконавчої влади.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ніна Кацан взяла участь у роботі засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення у Теплицькому районі.
Міністерством соціальної політики України опубліковано для обговорення проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників на своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати у випадку неплатоспроможності роботодавця».
Управління Держпраці нагадує, що атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності й господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та й матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів.
Фахівцями відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у КП «Гайсинська ЖЕК».
Частина 3 статті 21 Закону України «Про охорону праці» в чинній редакції регламентує обов’язок роботодавця одержати дозвіл на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
В області триває грибний сезон. З настанням осені у медичних закладах традиційно починають реєструвати випадки отруєнь грибами. Цей рік, на жаль, не став винятковим.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планові перевірки СТОВ «Колос» та СТОВ «Ульянівське» (с.Капустяни Тростянецького району) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
26 жовтня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Фізична особа – підприємець із м.Шаргород стала першою в області, хто не пішов до суду оскаржувати постанову Управління Держпраці у Вінницькій області про накладення на неї штрафних санкцій за ст.. 265 КЗпП України, і в установлений законодавством термін сплатила до бюджету 223 тис. 380 грн. штрафу.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.