(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

8 квітня 2019 року о 14:30 стався нещасний випадок з тяжким наслідком на деревообробній дільниці ТОВ «БМУ - 3» (м. Вінниця) з верстатником деревообробних верстатів Ц., 1983 р.н. Під час налаштування фрезерного деревообробного верстата, потерпілий пропускав заготовку дошки, рука потрапила під фрезу, внаслідок чого сталась травматична ампутація 2,3 і 5 пальців лівої руки.
У залі засідань Тростянецької райдержадміністрації відбувся семінар з питань додержання законодавства про працю та зайнятість за участі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області для представників підприємств, установ, організацій району.
Інспектор праці Управління Держпраці у Вінницькій області Ніна Кацан провела два інформаційні семінари у Гайсинській районній філії Вінницького ОЦЗ для осіб, що перебувають на обліку в даній службі як безробітні, на теми: «Порядок укладення і розірвання трудового договору» та «Легальна зайнятість».
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Агродар – Бар» (с. Межлісся Барського району), які пройшли навчання У ТОВ «Вінницький ЕНЦ».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
5 липня 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбили підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслили завдання на найближчий період.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Епіцентр К» Вендичанський елеватор», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Державними інспекторами праці Управління Держпраці у Вінницькій області та інспекторами праці з числа посадових осіб органів місцевого самоврядування, з метою запобігання незадекларованої праці у І півріччі 2019 року, здійснено ряд заходів за дотриманням чинного законодавства у частині укладення трудових договорів.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у роботі науково-виробничого семінару на тему: «Підготовка та проведення жнив – 2019 на Вінниччині», який проходив у м. Вінниці на базі ТОВ «Агроресурс».
4 липня 2019 року відбулась робоча зустріч директора Вінницького обласного центру зайнятості Галини Скоковської із заступником начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Аллою Горбатюк та начальником відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергієм Гаєвим.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.