(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті:
Погода на 25-28 січня   25 січня 2017
На Вінниччині прогнозується зниження температурного фону. Подекуди невеликий сніг. На дорогах місцями ожеледиця.
Підготовлено проект постанови Правління ПФУ «Про Порядок обміну інформацією про відомості, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю».
У період з 16 по 22 січня на підприємствах України: смертельно травмовано 6 осіб: по 1 особі – на підприємствах Київської, Полтавської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.
1 лютого 2017 року об 11 годині відбудеться онлайн-прийом громадян Вінницької області Головою Держпраці Романом Чернегою за допомогою скайп-зв’язку.
Кількість піднаглядних суб’єктів господарювання – 29723, виробничих об’єктів - 97177, зареєстрованих об’єктів підвищеної небезпеки – 313, з яких - 43 об’єкти 1 класу небезпеки і 270 – 2 класу небезпеки.
Управління Держпраці запрошує усіх бажаючих, віком від 6 до 18 років, взяти участь у першому регіональному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який триватиме до кінця лютого 2017 року.
Державна служба України з питань праці повідомляє, що протягом останнього часу в Україні значно зросла кількість аварій і нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу в побуті.
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області, зокрема, розглянуто 2 справи за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 6 тис. 400 грн.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.