(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор Управління Держпраці Ніна Кацан, спільно з представниками управління соціальної та молодіжної політики Гайсинської РДА та фінансово-економічного управління ГУ ПФУ, взяла участь у рейді районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, наглядових рад та правлінь підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у роботі наради з керівниками автотранспортних підприємств, фізичними особами – перевізниками з питань забезпечення безпеки перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, запобігання дорожньому травматизму, додержання вимог чинного законодавства.
Посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальну семінар-нараду у Калинівському районі з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць,.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці інженерно-технічних працівників ПрАТ «Вінницька кондитерська фабрика», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
27 червня 2019 року о 10:20 бригада служби підстанцій 35 кВ і вище АТ «Вінницяобленерго» прибула для виконання робіт до ПС 35/10 «Брусленів» (Літинський район). Поки майстер, перебуваючи за територією ПС, виписував бланк перемикань, електрослюсар Н., 1955 р.н., залишив бригадний автомобіль і зайшов на територію ПС, де його смертельно вразило електрострумом.
Погода 16-20 серпня   16 серпня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий за норму. Без істотних опадів, вітер помірний, переважно північно-західний.
У Немирівській районній філії Вінницького ОЦЗ, за участі головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Ніни Кацан, проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення.
14 серпня 2019 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. № 461».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.