(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області з 2 по 9 січня 2019 року проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неналежно оформлених працівників.
3 січня 2019 року о 13:30 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком у ПАТ «Вінницяобленерго» СО «Барські ЕМ» з водієм К., 1972 р.н. Під час виконання своїх службових обов’язків, рухаючись автодорогою Бар – Буцні, він відчув різке погіршення самопочуття, зупинився на узбіччі і знепритомнів. По прибутті карети швидкої лікарі констатували смерть.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведений превентивний захід з посадовими особами спеціалізованих підприємств у зв’язку з нещасним випадком, який трапився 2 січня 2019 року у місті Суми, де при експлуатації пасажирського ліфта було смертельно травмовано двомісячну дитину.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у посадових осіб та працівників підприємств м. Вінниця, які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА НИЗЬКИХ ПЕНСІЙ – ТІНЬОВИЙ СЕКТОР ЕКОНОМІКИ З НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЮ ПРАЦЕЮ ТА ЗАРПЛАТАМИ У КОНВЕРТАХ!
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» продовжує публікувати коментарі, консультації, роз’яснення щодо впровадження міжнародних стандартів з управління ризиками БГП в Україні. Читайте у №1 за 2019 рік:
Державна служба України з питань праці спільно з Асоціацією міст України розробили методичні рекомендації «Здійснення органами місцевого самоврядування контролю за додержанням законодавства про працю».
Із 1 січня 2019 року набув чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» від 23 листопада 2018 року № 2629-VII (далі – Закон № 2629).
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
У №12 (264) журналу «Технополіс» за грудень 2018 року ви маєте змогу ознайомитися з багатьма цікавими та корисними публікаціями на тематику охорони праці та дотримання законодавства про працю. Читайте і передплачуйте надалі!
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.