(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державна служба України з питань праці на виконання повноважень, визначених підпунктом 541 пункту 4 Положення про Державну службу України з питань праці, та з метою забезпечення виконавчими органами міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад організації ефективного здійснення делегованих повноважень у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю повідомляє.
На Вінниччині температурний режим поступово підвищуватиметься. В окремі дні дощ, не виключена грозова діяльність.
Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки проведено тематичні наради з питань своєчасного та якісного проведення робіт з технічного обслуговування та утримання внутрішньо-будинкових систем газопостачання.
Міністерство соціальної політики України роз’яснює, що при проведенні індексації заробітної плати працівників слід керуватися Законом про індексацію та Порядком № 1078.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку СТОВ «Діброва і К» (с.Мізяків Калинівського району) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у роботі міжнародної конференції «Протидія торгівлі людьми з метою трудової експлуатації», яка цими днями пройшла у Києві.
7 липня 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
Перший заступник начальника управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець 5 липня взяв участь у науково-виробничому семінарі «День поля – 2017 на Вінниччині» в Ольгополі Чечельницького району на базі СТОВ АФ «Ольгопіль».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.