(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

УВАГА, КОНКУРС!   3 квітня 2019
З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».
Фахівець Управління Держпраці провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Департаменту з виробництва залізобетонних виробів ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «ПК «Зоря Поділля» (м. Гайсин), які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Понад 200 малюнків, близько трьох годин натхненної і вдумливої роботи журі, чай-кава для відновлення сил, обмін враженнями, фото напам’ять… Так відбувалося 29 березня оцінювання і визначення поважним журі переможців фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Погода 2-6 квітня   2 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться прохолодна погода з температурним режимом нижче норми. Вітер помірний, без опадів.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 березня 2019 року. Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 березня 2019 року становила 16,5 млн. грн, яка порівняно з попереднім місяцем, збільшилась на 10,2% або 1,5 млн. грн.
У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
29 березня 2019 року Федерація профспілок Вінницької області провела щоквартальний семінар фахівців членських організацій ФПО з організаційних, соціально-економічних, гуманітарних, правових питань та питань з охорони праці.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.