(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку Іллінецької центральної районної лікарні щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Із 29 квітня 2017 року в Україні діє новий Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, затвержений постановою Кабінету Міністрів України «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» від 26.04.2017 № 301.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода на вихідні   5 травня 2017
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. В окремих районах дощ, грози.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
5 травня 2017 року на полі поблизу с. Забужжя Немирівського району (ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля», м. Гайсин) тракторист-машиніст с/г виробництва А.,1975 р.н. проводив посів сої. Зі слів чергового агронома, о 03:30 тракторист відчув біль у грудях. Скористався медичними препаратами з аптечки долікарської допомоги, однак полегшення не відбулося.
5 травня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки виконаної роботи та окреслено завдання на найближчий період.
У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
6 квітня 2017 року о 22:30 у ПОСП «Нападівське» інспектор охорони Ш., 1969 р.н., під час чергового обходу території тваринницької ферми помітив, що теля, спробувавши перестрибнути огородження між секціями, повисло на ньому. Він зайшов у вольєр, щоб зняти його, але у цей момент інше теля штовхнуло Ш. у спину...
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на 5-9 травня
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.