(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під час навчального візиту в рамках проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» у Лісабоні Голова Держпраці Роман Чернега та Генеральний інспектор Органу з питань умов праці Португалії Луіза Гімарейш підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва між Держпраці та Органом з питань умов праці Португалії.
З метою гармонізації національного законодавства з охорони праці до рамкової Директиви Ради ЄС розроблено проект нової редакції Закону «Про охорону праці» . Робоча назва законопроекту «Про безпеку праці та здоров’я працівників», який за планами Уряду має бути прийнятий у 2020 році.
11 липня 2019 року в управлінні виконавчої дирекції ФСС України у Вінницькій області проведено нараду під головуванням начальника управління Михайла Олійника з начальниками відділень та керівниками структурних підрозділів управління за підсумками роботи управління виконавчої дирекції за І півріччя 2019 року та з актуальних питань.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
12 липня 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Медики мають право на додаткову відпустку, пенсії на пільгових умовах та інші преференції. Розповідаємо, на які пільги і у яких випадках можуть розраховувати медичні працівники.
Погода 12-15 липня   12 липня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим близький до норми та дещо нижче. Місцями короткочасні дощі, грози.
14 травня 2019 року о 01:00 у котельні ТОВ «Украфлора-Вінниця» (Вінницький район) під час огляду бункера теплогенератора КВТ-5000МА підсобний працівник Т., 1959 р. н., самовільно переліз через обмежувач з оглядового майданчика на решітку бункера і почав лопатою проштовхувати щільний шар трісок, які не проходили через решітчасте огородження до шнека. Він оступився, втратив рівновагу і впав на підлогу котельні з висоти 3,1 м, отримавши несумісну з життям черепно-мозкову травму.
Управління Держпраці Вінницькій області нагадує про те, що всі роботи, які проводяться на підприємствах та об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства, вимагають посиленої уваги, особливо у літній період часу, і є роботами підвищеної небезпеки.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 28 серпня 2019 року проводить семінар-навчання на тему: «Атестація робочих місць за умовами праці».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.