gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Головні державні інспектори сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області Вадим Лемець та Олег Мандриця, у рамках тижня охорони праці, провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Браналді СВ» щодо змін, які відбулись у законодавстві про працю та інших законодавчих актах.
З боку Держпраці у заході взяли участь т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко, заступник Голови Держпраці Ігор Дегнера та заступник директора департаменту нагляду у промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Олександр Ігнатов. ОГТСУ представляли генеральний директор Сергій Макогон, інші керівники компанії, голова Первинної профспілкової організації ОГТСУ Олександр Ячкуринський.
Напередодні Всесвітнього дня охорони праці на базі виробничих підрозділів ДП «Могилів-Подільський лісгосп» та ДП «Тульчинське ЛМГ» обласне управління лісового та мисливського господарства і Управління Держпраці у Вінницькій області провели семінар-нараду з питань охорони праці.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець та заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Віталій Яворський взяли участь у прямому ефірі на UA: УКРАЇНСЬКЕ РАДІО Вінниця в програмі «Віч-на-віч», приуроченій до Всесвітнього дня охорони праці.
Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Олена Дорохова та Тетяна Підлубна провели роз′яснювальну роботу щодо з працівниками, які здійснюють пасажирські перевезення маршрутними таксі у м. Вінниці.
Управління Держпраці у Вінницькій області продовжує роз’яснювальну кампанію з питань зниження рівня незадекларованої праці у суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території Вінницької області. Так, 27 квітня роз’яснювальною роботою охоплені суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території Хмільницького району.
У цьому році День охорони праці присвячено стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), спрямованим на подолання існуючих та майбутніх криз із урахуванням набутого досвіду в сфері праці. В рамках запланованих до Дня охорони праці заходів під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки і здоров’я на роботі» завідувачем сектору з питань експертизи умов праці Ганною Макаренко проведено
Напередодні відзначення Всесвітнього дня охорони праці відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку проведено онлайн-семінар для працівників будівельної галузі області, у якому взяли участь посадові особи та працівники ТОВ «Вінницябуд», БМУ-3, КМП «Будінвест» та інші.
Начальником відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олегом Ковелем на ВП «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо відзначення Всесвітнього Дня охорони праці у 2021 році, що проходить під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки і здоров’я на роботі».
27 квітня 2021 року, у рамках реалізації плану заходів з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці, начальник Могилів-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області М.Снісарчук. за участю заступника міського голови М.Слободянюка вручив грамоту від управління ВД Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, грамоту від Управління Держпраці у Вінницькій області та від колективу відділення цінний подарунок
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.