(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 13 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
11 травня 2017 року на полі СТОВ «Агрофірма «Світанок» при змішуванні мінеральних добрив змішувачем, який працював від валу відбору потужностей (ВВП) трактора МТЗ-82, одяг підсобної робітниці Г., 1963 р.н. , був захвачений неогородженою частиною ВВП, внаслідок чого жінка отримала тяжкі травми.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
2 березня 2017 року фуражира ВП «Україна-Порик» ТОВ «Хмільницьке» Д., 1969 р.н., виявили біля скирти, присипаного шаром сухої січки без ознак життя.
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянули ряд планів розвитку гірничих робіт на родовищах корисних копалин.
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та звязку Управління Держпраці проведено планові перевірки ТОВ БМФ «Вектор» (смт Десна) та ТОВ «Енергосервіс ЛТД» (м. Ладижин) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
На Вінниччині невелике підвищення температурного режиму. В окремих районах дощитиме, не виключені грози.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області О.Д.Ковель спільно з посадовими особами служби охорони праці ПАТ «Вінницяобленерго» провели День охорони праці в СО «Могилів-Подільські електричні мережі».
Прийнятим Урядом рішенням передбачено, що Пенсійний фонд України організовує обмін відомостями, які містять ознаки використання праці неоформлених працівників і порушень законодавства про працю, з Державною службою України з питань праці та Міністерством фінансів України
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.