(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Наглядова робота щодо стану промислової безпеки та охорони праці, виконана відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області у 2018 році.
Наказом Державної служби України з питань праці від 16.01.2019 р. №18 затверджено оновлений Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці.
22 січня начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв у заходах з нагоди відзначення Дня Соборності України – покладанні вінків та квітів до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку «Небесній сотні та Героям АТО».
Відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, затвердженого Наказом Управління Держпраці у Вінницькій області від 20.11.2018 року № 1417-О, розпочато планові перевірки додержання законодавства у сферах промислової безпеки,охорони праці, гігієни праці.
Погода 22-26 січня   22 січня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується коливання температурний режим нижче норми. Невеликий сніг, місцями сильний, на дорогах ожеледиця.
На підприємствах, в установах та організаціях Вінницької області шкідливі та небезпечні умови праці у 48716 працівників, у 2017 році – 46248 (+2468 осіб).
18 січня 2019 року о 14:20 у ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» (м. Ладижин), під час вивантаження цементу із пневмовагона в автоцементовоз, машиніст компресорних установок Ф., 1997 р.н., заліз на цистерну і впав з неї. Від отриманої травми голови він помер наступного дня.
21 січня у приміщенні Українського національного інформаційного агентства Укрінформ відбулося публічне підписання Меморандуму про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції України.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Здавна вважається, що купання на Водохреща сприяє зціленню від різних недуг, що з опівночі до опівночі вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні і духовні хвороби.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.