gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич та завідувач сектору з питань експертизи умов праці Ганна Макаренко провели превентивний захід з посадовими особами та працівниками Комунального некомерційного підприємства «Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1» щодо вжиття необхідних заходів для попередження випадків захворювання на Covid-19 серед медичних працівників.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Коли проводяться планові та позапланові перевірки з питань охорони праці? Хто проводить такі перевірки? Яка тривалість? Що саме перевіряють?
5 травня 2021 року о 17:40 у котло-турбінному відділенні ВП «ДТЕК Ладижинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго», під час проведення операцій з розпалу котла (пуск на газу), стався вибух з викидом вогню назовні котла через пальники. Чотири працівники отримали опіки. Каретою швидкої допомоги їх доставлено у Ладижинську міську лікарню
Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Олексій Костенко провів інформаційно-роз′яснювальну роботу з інженерно-технічними працівниками та робітниками ДП «Могилів-Подільський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс» та ДП «Могилів-Подільське лісове господарство».
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 квітня 2021 року становила 20,7 млн грн, яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 березня 2021р.) збільшилась на 3,0% , а порівняно до початку року (до 1 січня 2021р. ) зросла на 85,0%.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників суб′єктів господарювання м. Вінниці та області, які пройшли навчання у ТОВ «Навчальний центр «МІОН».
За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області середня номінальна заробітна плата штатного працівника у березні 2021р. становила 11696 грн, що в 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн). Порівняно з лютим 2021р. розмір заробітної плати збільшився на 7,0%, а за останні 12 місяців (відносно березня 2020р.) зріс на 20,8%.
29 квітня 2021 року у залі засідань Федерації профспілок Вінницької області, з нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці у 2021 році під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки і здоров’я на роботі», відбулась нарада – Держпраці, профспілок та Фонду соцстрахування.
За особистий вагомий внесок у створення безпечних умов праці та з нагоди Дня охорони праці – 2021 грамотами Управлінням Держпраці у Вінницькій області відзначено ряду підприємств області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.