(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за впровадження в Україні ризикоорієнтованого підходу до перевірок підприємств вже з січня наступного року. Про це він сказав під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Калинівський машинобудівний завод» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться розгляд та погодження планів видобутку та втрат підземних вод та планів розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання області на 2019 рік.
Погода 11-15 грудня   11 грудня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується туман при видимості 200-500 м, утримається ожеледиця. 12-13 грудня погіршення погодних умов: сильний сніг, хуртовина, вітер до 15-20 м/с.
Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
Начальник відділу нагляду в АПК і СКС Наталія Мазур взяла участь у навчанні щодо застосування нових Правил охорони праці у сільському господарстві, Правил охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві та Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами підприємств м. Могилів-Подільський щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму під час виконання робіт на висоті.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівцями відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері та відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Барлінек Інвест» (Вінниця).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.