(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Мінісоцполітики оприлюднено проект Постанови Кабміну України «Про затвердження Порядку організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності», згідно з яким ПФУ, Нацслужба здоров’я та ФССУ мають забезпечити інформаційну взаємодію власних інформаційно-телекомунікаційних систем із Реєстром до 1 червня 2019 року.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головне управління статистики у Вінницькій області надало інформацію про стан безробіття та кількість вакансій у 2018 році.
25 січня 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Нове у законодавстві, актуальні теми, управління ризиками в системах менеджменту, безпека та гігієна праці, соціальний захист потерпілих на виробництві – все це (і навіть більше) ви можете знайти на сторінках спеціалізованих видань.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб АФ «Хлібороб» ТОВ, які пройшли навчання у Навчально-виробничому комбінаті ТОВ «Да-Допомога».
24 січня 2019 року у Вінницькій обласній державній адміністрації відбулось підписання Угоди про співробітництво між Управлінням Держпраці у Вінницькій області та Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області.
Відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» Редакція журналу «Охорона праці» за сприяння Державної служби України з питань праці організовує та проводить VIII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
23 січня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у засіданні колегії з розгляду питання «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури області за 2018 рік та визначення пріоритетних напрямків та завдань на 2019 рік».
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 5-8 лютого 2019 року проводить семінар-навчання на тему: «Підготовка аудиторів систем менеджменту професійного здоров’я та безпеки праці ISO 45001:2018».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.