gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Редакція науково-виробничого журналу «Охорона праці» запрошує взяти участь у VIII Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека та здоров’я на роботі: час змін» – 2021.
Заступник Голови Держпраці Ігор Дегнера 13 та 14 травня взяв участь у робочій поїздці Комітетів Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів до Житомирської області, під час якої відбулися засідання круглого столу у Новоград-Волинському «Реалізація заходів щодо сприяння зайнятості населення, визначених Законом України «Про зайнятість населення» та у Житомирі «Участь громадськості у процесах соціального діалогу».
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці.
Вінницька обласна служба зайнятості продовжує здійснювати свою діяльність в умовах суттєвого скорочення попиту роботодавців на працівників через зниження економічної активності ряду сфер економіки та карантинні обмеження діяльності суб’єктів господарювання. Проте співпраця з роботодавцями залишається одним з першочергових напрямів діяльності служби зайнятості.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель провів нараду з інженерно-технічними працівниками та працівниками ПрАТ «Калинівський машинобудівний завод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та попередження виробничого травматизму.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено колегію, у ході якої розглянуто питання «Про стан роботи навчальних закладів, які проводять навчання з питань охорони праці інших суб’єктів господарювання на території Вінницької області».
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств, медичних і навчальних закладів Хмільницького району, які пройшли навчання в Учбово-виробничому центрі «Сигнал».
Управління Держпраці у Вінницькій області продовжує проводити інформаційно-роз’яснювальну кампанію з питань зниження рівня незадекларованої праці у суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території Вінницької області.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці працівників підприємств області, які пройшли навчання у ТОВ «Навчальний центр «МІОН».
11 травня 2021 року фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато плановий захід державного нагляду у сферах промислової безпеки та охорони праці у (с. Грушківці Калинівського району).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.