(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Кабінет Міністрів України своєю Постановою від 05.06.2019 р. № 462 вніс зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби. Постанова Уряду покликана на вдосконалення деяких процедур Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Любов Онуфрійчук провела інформаційно-роз’яснювальні семінари з питань додержання законодавства про працю у підприємствах та установах Могилів-Подільського району.
10 червня 2019 року завідувач сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області Ганна Макаренко взяла участь у засіданні Президії Федерації профспілок Вінницької області, яке вів голова ФПО Микола Колесник.
19 березня 2019 року о 9:30 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком із завідувачем складу ПП «Хутір» (с. Богачів Немирівського району) П., 1963 р.н. Під час перевірки завантаження ящиків з продукцією в автомобіль, П. несподівано знепритомніла. Викликані лікарі «швидкої» надавали медичну допомогу протягом 25 хвилин, але врятувати життя не вдалось.
Ювілейний – 300-й – номер журналу вийшов спецвипуском про новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений постановою Кабінету Міністрів України 17 квітня 2019 року № 337, який набуде чинності 1 липня 2019 року.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Наталія Поліщук протягом тижня провела п’ять семінарів для фізичних осіб – підприємців та безробітних Чечельницького району.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області проведено комплексну планову перевірку у сферах промислової безпеки, охорони праці та здійснення державного гірничого нагляду на ПрАТ «Жежелівський кар’єр».
Державна інспекція праці Литовської Республіки відзначила своє 100-річчя. Зважаючи на багаторічне співробітництво з Державною службою України з питань праці, на офіційний урочистий захід до Вільнюсу було запрошено Голову Держпраці Романа Чернегу.
30 травня 2017 року близько 15:00 стався нещасний випадок з тяжким наслідком з фізичною особою – підприємцем К., 1971 р.н. Під час розпилювання колод на дошки на саморобній стрічковій горизонтальній пилорамі полотно пилки лопнуло і його фрагмент поранив ліву руку, ушкодивши плечову артерію, вену та серединний нерв.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.