(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Наші вітання   23 жовтня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
20 жовтня 2017 року посвідчення інспектора праці органів місцевого самоврядування отримав головний спеціаліст, інспектор праці юридичного відділу Калинівської міської ради Ігор Юрійович Богданов.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулось засідання колегії, на якому розглянуто підсумки роботи Управління за 9 місяців 2017 року та завдання подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері промислової безпеки, охорони та гігієни праці, додержання законодавства про працю.
Управління Держпраці у Вінницькій області здійснює інформування населення про переваги задекларованої праці. Так, Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів С.Б.Товпига під час відвідувань підприємств, установ і організацій проводить роз’яснювальну роботу та роздає буклети, які наочно демонструють всі переваги офіційного працевлаштування.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів з охорони праці»
За оперативними даними Держпраці, впродовж січня-вересня 2017 року інспекторами праці проведено 826 заходів державного нагляду на 614 підприємствах-боржниках, які мали заборгованість із виплати заробітної плати у сумі 1 млрд 567 млн гривень.
18 жовтня 2017 року о 9:45 біля м.Липовець сталось зіткнення автомобіля «Део-Ланос» з автомобілем «Газель», у якому відповідальні особи ДП «Іллінецьке лісове господарство» їхали для здачі звіту до Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Головний державний інспектор праці Г.І.Ветушинський, у складі робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Тростянецької райдержадміністрації, взяв участь у рейдах-дослідженнях моніторингу найманої праці.
Управління Держпраці у Вінницькій області оголошує конкурсний відбір на посаду державної служби категорії «В» – головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр» на чисельні звернення керівників підприємств 24-25 жовтня 2017 року організовує семінар-навчання для фахівців кадрових служб на тему: «Нове у системі законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють трудові відносини з найманими працівниками».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.