(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою підвищення рівня організації правової роботи, розв’язання проблемних питань, що виникають в роботі юридичних служб територіальних органів Держпраці 2 лютого 2017 року в центральному апараті відбувся семінар з керівниками юридичних служб.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Державна служба України з питань праці надає роз’яснення щодо того, чи включаються до мінімальної заробітної плати доплата за роботу у вечірній час та індексація заробітної плати?
3 лютого 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Міністерство соціальної політики звертає увагу на те, що з початку 2017 року набрав чинності Закон України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким приведено поняття мінімальної заробітної плати у відповідність до європейської практики та міжнародних норм.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Ковель взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань працівників ПрАТ «Калинівський машинобудівний завод».
Фахівцем відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області надано роз’яснення в інформаційно-консультативному центрі Іллінецької райдержадміністрації посадовим особам Іллінецького державного аграрного ліцею.
1 лютого 2017 року начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь у круглому столі у прямому ефірі на каналі Вінницької обласної державної телерадіокомпанія «ВІНТЕРА» у програмі «Позиція: громадський вимір» з представниками Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та підприємців Вінницької області.
Управління Держпраці у Вінницькій області надає роз’яснення і наводить приклади щодо того, що входить і що не входить до мінімальної заробітної плати.
1 лютого 2017 року відбувся онлайн-прийом громадян Вінницької області посадовими особами Державної служби України з питань праці, під час якого, здебільшого, зосередилися на питанні доплат у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.