(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Катос» щодо дотримання вимог законодавства та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Головний державний інспектор праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів П.П.Гречух провів у Мурованокуриловецькому районному центрі зайнятості інформаційний семінар.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат»
Будьте завжди уважні при користуванні газом, бо в цьому – запорука вашої безпеки та безпеки близьких вам людей!
Погода з 25 по 27 жовтня   24 жовтня 2017
На Вінниччині збережеться температурний режим нижчий норми. Місцями опади.
20 жовтня 2017 року о 9:04 важко травмовано формувальника залізобетонних виробів та конструкцій ПрАТ «Ладижинський завод ЗБК» К., 1965 р.н. При підйомі краном арматури на стіл для подальшого штампування, стіл почав нахилятися і притиснув К. до металевої форми.
У період з 17 по 22 жовтня на підприємствах України: смертельно травмовано 5 осіб: 2 особи – на підприємствах Київської області, по 1 особі – на підприємствах Одеської, Полтавської та Хмельницької областей.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Вінницького цеху ПАТ «Укрвторчермет» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Головний державний інспектор праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів В.Г.Жовтяк провів інформаційний семінар у Ладижинському міському центрі зайнятості на тему: «Трудовий договір, договір цивільно-правового характеру»
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці проведено планову перевірку ТОВ «Люстдорф» щодо дотримання вимог здійснення державного гірничого нагляду: правильності розробки родовищ корисних копалин, а також додержання правил проведення геологічних і маркшейдерських робіт.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.