gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь у семінарі-нараді з питань заборгованості із виплати заробітної плати та інших платежів, що відбулась у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції України.
Інспекторами праці Управління Держпраці у Вінницькій області, згідно з Планом заходів на 2021 рік щодо зниження рівня незадекларованої праці, продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання чинного трудового законодавства, у тому числі, про обов’язковість оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
Для ефективної реалізації державної політики у сфері охорони праці та зайнятості проведено нараду з приватними підприємцями та фермерами Чернівецької об’єднаної територіальної громади щодо зниження рівня незадекларованої праці за участі головного державного інспектора Управління Держпраці у Вінницькій області Петра Гречуха, представників державної податкової служби, центру зайнятості, Пенсійного фонду, управління соціального захисту населення.
Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2021 року №71/2021, продовжується кампанія проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2021 року.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Віктор Короленко взяв участь у семінарі з фізичними особами – підприємцями, який проводився на базі Тульчинської районної філії Вiнницького обласного центру зайнятості, та інформував присутніх про переваги легального працевлаштування.
За участі інспектора праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Петра Гречуха, у Хмільницькій міській раді проведено нараду з відповідальними особами органів місцевого самоврядування щодо актуальних питань додержання норм законодавства про працю та налагодження співпраці для легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» провела семінар-тренінг для державних інспекторів праці Управління Держпраці у Вінницькій області на тему: «Проблема торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих та надання комплексної допомоги».
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено нараду щодо налагодження співпраці з відповідальними особами органів місцевого самоврядування Могилів-Подільського району. Нарада відбулася під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Володимира Рубанського та за участі головного державного інспектора Управління Держпраці Любові Онофрійчук.
З Днем вишиванки!   20 травня 2021
Цього року 20 травня Україна відзначає 15-річчя Дня вишиванки. До святкування долучилися керівництво і працівники Управління Держпраці у Вінницькій області – прийшли на роботу в традиційному українському одязі.
Управління Держпраці у Вінницькій області проводить регулярну роботу щодо перевірки суб’єктів господарювання на предмет додержання законодавства про працю у цілому та оформлення трудових відносин зокрема.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.