(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

122 нормативно-правових акти, які регулюють сферу охорони праці, техніки безпеки та санітарії на підприємствах і установах, сьогодні втрачають чинність на території України. Відповідний наказ Міністерства соціальної політики від 10 квітня 2017 року №592 30 травня 2017 набув чинності.
З метою надання інформаційно-методичної та практичної допомоги підприємствам України з питань гігієни праці та атестації робочих місць ДП «ГНМЦ» 20 червня 2017 року проводить семінар-практикум на тему: «Реформування національного законодавства з питань гігієни праці та атестації робочих місць».
Як ми вже повідомляли, 12 лютого 2017 року близько 16:30, під час транспортування чотирьох хворих дітей у супроводі батьків до обласної дитячої лікарні, автомобіль екстреної медичної допомоги «ГАЗ 2752-288», який рухався по вул. Шимка у напрямку Немирівського шосе, зіткнувся з автомобілем «Лада Калина», що здійснював поворот з вул. Ю.Клена.
Представник Управління Держпраці у Вінницькій області побував на святі останнього дзвоника у двох школах Ямпільського району, щоб вручити нагороди переможцям відбіркового регіонального туру VІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці».
У зв’язку з децентралізацією функцій органів державної влади та відповідно до нового порядку певні повноваження з нагляду за додержанням законодавства про працю в містах обласного значення та об’єднаних територіальних громадах виконуватимуть інспектори праці.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головне управління статистики у Вінницькій області наводить дані про зареєстроване безробіття та працевлаштування зареєстрованих безробітних у 2017 році
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянули ряд планів розвитку гірничих робіт на родовищах корисних копалин та проектів робіт на проведення геологічного вивчення питних підземних вод.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.