(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання групового нещасного випадку, що стався внаслідок ДТП 2 січня 2017 року о 9:30 на автодорозі Тульчин–Вінниця поблизу с. Гриненки Немирівського району, під час якої постраждали посадові особи Тульчинського дитячого ортопедичного санаторію.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Ямпільський маслосирзавод» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт.
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 20 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Начальник управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у засіданні виїзної колегії Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області за підсумками роботи органів фонду області за 2016 рік, яке відбулось 10 лютого у смт Літин.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання групового нещасного випадку, що стався внаслідок ДТП 4 січня 2017 року о 13:30 з працівниками ТОВ «Голдентрейд Груп» (м.Вінниця) експедитором Б., (1980 р.н.) та водієм А. (1974 р.н.).
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у Шаргордському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Атестація робочих місць за умовами праці проводиться відповідно до Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992 р. №442 зі змінами та доповненнями внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2016 р. № 741.
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани видобутку та втрат підземних вод.
10 лютого 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.