(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 25-29 липня   26 липня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим близький до норми. Місцями невеликі короткочасні дощі, місцями грози.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 28 серпня 2019 року проводить семінар-навчання на тему: «Атестація робочих місць за умовами праці».
Днями на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято розпорядження «Про реалізацію правопросвітницького проєкту «Я маю право!» у 2020 – 2022 роках». Уряд підтримав ініціативу Міністерства юстиції продовжити реалізацію нашого проєкту на строк до 2022 року.
Уряд вніс зміни до постанови Кабміну від 26 листопада 2014 р. № 675, якими передбачено з 1 січня 2020 року збільшити частку єдиного внеску, що спрямовується на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві (з 9,3759 до 9,5727)...
24 липня головний державний інспектор Управління Держпраці Лариса Пасічна взяла участь у семінар-нараді в ГУ юстиції у Вінницькій області з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.
Упродовж першого півріччя 2019 року 1 948 потерпілих на виробництві отримали одноразові допомоги в разі стійкої втрати професійної працездатності від Фонду соціального страхування України. За оперативними даними загальна сума таких виплат склала 25,7 млн грн.
З метою підвищення обізнаності безробітних щодо переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні, у Гайсинській районній філії Вінницького ОЦЗ, спільно з головним державним інспектором Управління Держпраці Ніною Кацан, проведений інформаційний семінар на тему: «Легальна зайнятість».
Головний державний інспектор сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області Олена Медик провела нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Моноліт–ВВ» щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт.
23 липня головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна взяла участь у засіданні робочої групи з питань протидії торгівлі людьми Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
У КП Віннницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго» відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан охорони праці та виробничого травматизму підприємства за результатами проведеної планової перевірки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.