(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У період з 23 по 29 жовтня на підприємствах України смертельно травмовано 10 осіб: 2 особи – на підприємствах Дніпропетровської області;по 1 особі – на підприємствах Вінницької, Волинської, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекономрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Машиніст екскаватора одноковшового 6 розряду П., 1965 р.н., перебував у відрядженні і тимчасово проживав у мотелі в Іллінцях. 28 жовтня 2017 року близько третьої години ночі у П. погіршився стан здоров’я. Він звернувся до чергового працівника мотелю з проханням викликати швидку допомогу. О 3:30 лікар швидкої почав надавати медичну допомогу, але за півгодини було зафіксовано смерть П.
Сезон захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції почався у жовтні та буде продовжуватися до травня наступного року. В цей період значно зростає ризик заразитися. Які симптоми вимагають госпіталізації та як не захворіти на грип – у порадах від Міністерства охорони здоров’я.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
27 жовтня 2017 року відбулось чергове заняття із циклу навчань-семінарів зі спеціалістами Управління Держпраці у Вінницькій області з питань антикорупційного законодавства та здійснення заходів щодо запобігання корупційним проявам.
26 жовтня 2017 року о 16:15 майстер цеху технічного обслуговування №2 тролейбусного депо КУ «Вінницька транспортна компанія» Н., 1969 р.н., закінчив зміну і пішов у кімнату для перевдягання . Там у нього різко погіршилось самопочуття і він упав на підлогу. Колеги викликали швидку допомогу. За чотири години Н. помер у лікарні.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
27 жовтня 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець та начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Наталія Мазур взяли участь в урочистостях з нагоди 73-ї річниці визволення України від нацистських загарбників.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.