(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

2 червня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня.
На Херсонщині триває триденний семінар-нарада «Про підвищення ефективності здійснення заходів державного нагляду на підприємствах агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери». У заході беруть участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держпраці, ФПУ, начальники відділів охорони праці підприємств області.
У Міністерстві соціальної політики України роз′яснили, як оплачується надурочна робота за погодинною, відрядною системами оплати праці та у разі підсумованого обліку робочого часу.
В.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області В.Яворський спільно з начальником відділення виконавчої дирекції Фонду у Барському районі А.Слободяном провели особистий прийом потерпілих на виробництві, які проживають у м. Бар.
Уряд на своєму засіданні 31 травня затвердив новий прогнозний рівень середньої заробітної плати у 2017 році на рівні 7104 гривень замість запланованого 5988 грн.
У період з 22 по 28 травня на підприємствах України: смертельно травмовано 6 осіб.
Голова Держпраці Романа Чернега, відповідаючи на запитання громадян Кіровоградської області, зосередився на питанні видачі дозволів на газозварювальні роботи.
Ключовим принципом роботи контролюючих органів, зокрема Державної фіскальної служби, має стати зміна відносин з діловими колами та відновлення поваги до підприємництва. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду 31 травня.
21 лютого 2017 року о 16:45 працівник ПП Поліщук А.В., водій К., 1967 р.н., перебуваючи за кермом автобуса ПАЗ 32051, виїхав з території підприємства на заправку. Проїхавши по вул. Обухова (м.Калинівка), повернув на нерегульований залізничний переїзд і, не надавши переваги потягові, що рухався з Хмельницького до Вінниці, здійснив зіткнення з ним.
На Вінниччині місцями дощитиме, окремі грози з посиленням вітру, не виключений град, температурний режим коливатиметься.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.