(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Реєстрація технологічного транспортного засобу це здійснення комплексу заходів, пов’язаних із перевіркою документів, які є підставою для здійснення реєстрації, звіркою та, за необхідності, дослідженням ідентифікаційних номерів вузлів і агрегатів та оглядом транспортного засобу, оформленням і видачею реєстраційних документів та номерних знаків.
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Ковеля О.Д.провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці інженерно-технічних працівників ТОВ "Грінкул"
16 вересня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Як розпочати свій бізнес. Найманий працівник та законодавство про працю».
19 вересня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для фізичних осіб-підприємців Чечельницького району на тему: «Легалізація зайнятості - крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі, особам з інвалідністю)»
Під головуванням першого заступника начальника Управління Боковця В.А проведена колегія з представниками цукрової галузі Вінницької області
Для забезпечення здійснення Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства своїх повноважень та функцій Уряд вніс зміни до низки постанов Кабінету Міністрів України
Роботи у замкненому просторі, у тому числі колодязях, люках та відстійниках мають проводитись винятково кваліфікованим персоналом, який забезпечений всіма необхідними засобами індивідуального захисту.
13 вересня 2019 року у приміщенні Липовецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар за участю роботодавців на тему: «Роботодавець – основний клієнт служби зайнятості» .
Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Олена Шевчук та Вікторія Новак взяли участь у семінарі з питань правової роботи для працівників юридичних служб терорганів міністерств, органів виконавчої влади, державних підприємств, установ та організацій, ініційованому Головним управлінням юстиції у Вінницькій області.
Упродовж січня-серпня Фонд соціального страхування України щомісяця фінансував надання страхових виплат для понад 205 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. За оперативними даними загальна сума коштів, направлена на ці цілі, склала майже 5,5 млрд гривень, що на 10,1% або 502 млн гривень більше, ніж за той же період минулого року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.