(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

17 лютого 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області начальник Управління Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про внесення зміни до пункту 15 Положення про Головне управління (Управління) Державної служби України з питань праці в області».
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
Працівники Управління Держпраці провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Вінницького казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
Чи можуть органи місцевого самоврядування приймати рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти? З цим запитанням до Голови Держпраці Романа Чернеги звернувся громадянин Волинської області Олександр Нікончук – депутат Рожищенської районної ради.
Розширення повноважень Державної служби з питань праці у зв’язку з набуттям з 1 січня 2017 року чинності Законом України №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» з урахуванням збільшення суми штрафних санкцій викликає у підприємців багато запитань щодо практичного застосування законодавчих новацій.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Катос» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Державна служба України з питань праці на численні запити суб’єктів господарювання про надання роз’яснення щодо експлуатації (застосування) нових об’єктів котлонагляду та підіймальних споруд.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду із працівниками та посадовими особами Гайсинської станції швидкої медичної допомоги щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та використання продуктів розділення повітря.
Цьогоріч за рекомендацією Міжнародної організації праці Україна відзначатиме 28 квітня День охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.