(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

9 червня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів нараду, у ході якої були розглянуті поточні робочі питання, що виникли протягом тижня.
Відповідно до ст. 115 Кодексу законів про працю України (КЗпП України) та статті 24 Закону України «Про оплату праці» (далі - Закон) заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця.
6 червня Голова Держпраці Роман Чернега провів селекторну нараду з начальниками територіальних управлінь у Львівській, Одеській, Херсонській та Черкаській областях. Саме в цих регіонах нині розпочався перший етап пілотної кампанії з виявлення незадекларованої праці.
На Вінниччині збережеться температурний режим близький норми. Прогнозуються невеликі короткочасні дощі, місцями грози, не виключений град.
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці проведено позапланову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення підприємством ТОВ «Укрвибухбуд» на Жорняківському (Шумилівському-І) родовищі гранітів.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Кабінет Міністрів України своєю постановою від 24.05.2017 № 350 затвердив Порядок здійснення комплексних планових заходів державного нагляду (контролю), який визначає процедуру виконання комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності органами державного нагляду (контролю).
У рамках V Міжнародної науково-практичної конференції «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки» відбулось нагородження переможців щорічного конкурсу «Лідер року у сфері управління ризиками». У номінації «Лідер року - підприємство» найкращим підприємством визнано ПАТ «Вінницяобленерго».
Підтримка та ухвалення проекту пенсійної реформи, запропонованої Урядом, з боку Президента України та Верховної Ради України дозволить розширити перелік робіт та професій з правом пільгового виходу на пенсію, збільшити пенсійні виплати на понад 1 тис. грн, і скасувати оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.