(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Перший розповів про загальну заборгованість із виплати заробітної плати в Україні. Акцентував увагу на відповідальності роботодавців-боржників та дав рекомендації, куди звертатися працівникам, яким не виплачують заробітну плату.
1 лютого 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ НПФ «Планета-М», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт, запобігання виробничому травматизму.
1 лютого 2019 року у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулась прес-конференція начальника Вінницького обласного центру з гідрометеорології Юрія Власова щодо прогнозу погоди на лютий 2019 року.
Комісія у складі посадових осіб Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці викладачів навчальних закладів області, які проводять навчання з питань охорони праці, посадових осіб і працівників підприємств, які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
Наглядова робота щодо стану промислової безпеки та охорони праці, виконана відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Вінницькій області у 2018 році.
Суть справи: підприємець оскаржив постанову Держпраці про накладення на нього штрафу за недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Позивач усунув визначені приписом порушення у встановлений строк, тому вважає накладення штрафу незаконним.
Перший заступник начальника Управління Держпраці В.Боковець взяв участь у семінар-нараді на приватному малому підприємстві виробничій фірмі «Панда» м. Вінниці, яке перемогло в Всеукраїнському огляді-конкурсі «Краще підприємство з охорони праці». семінар-нараду організувало і провело Управління ФСС України у Вінницькій області.
31 січня 2019 року комісія у складі працівників Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб і працівників ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ» (м. Тульчин), які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.