(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено аналіз стану дотримання законодавства про працюв частині атестації робочих місць
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язкук С.К.Смельцер провів нараду з посадовими особами ТОВ «Рембудмонтаж ВВС», під час якої ознайомив присутніх із зверненням Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні, який пройде під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
24 квітня 2019 року у Теплику відбулось засідання «круглого столу» з нагоди відзначення 28 квітня Всесвітнього Дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
Фахівцем відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками КП «Вінницяоблводоканал», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничому травматизму.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року № 1338»
Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з Державною регуляторною службою України провели семінар для малого та середнього бізнесу «Мораторій на перевірки бізнесу закінчено – що очікувати?». Агенція зібрала 35 учасників та 5 спікерів 23 квітня в HUB «Місто змістів», щоб розвіяти страхи підприємців перед перевірками органами державного нагляду (контролю).
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець та начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель взяли участь у круглому столі з нагоди Всесвітнього дня охорони праці у ДП «Електричні системи».
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язкук С.К.Смельцер провів наради з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Вінницяліфт» та МП «Інвар» у формі ТОВ щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Погода 23-27 квітня   23 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області підвищення температури повітря, на поверхні ґрунту заморозки, без опадів. Наприкінці періоду – місцями короткочасний дощ
Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ряду підприємств, установ та організацій м. Вінниця, які пройшли навчання у ФОП Рудь М.М. Учбово-виробничий комбінат «Сигнал».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.