gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

25.06.2021 р., головний державний інспектор управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Миколаївна Пасічна дала інтерв’ю для «Українське радіо. Вінниця», в якому обговорювали питання підробітку старшокласників та студентів, що влітку є особливо актуальним.
Інтерв’ю на телебаченні із заступником начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Партій Валентиною Миколаївною.
30.06.2021 року о 10.00 Управлінням Держпраці у Вінницькій області проводиться онлайн конференція на тему: «Впровадження мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових та мобільних будівельних майданчиках».
24.06.2021 р. заступник начальника відділу Партій Валентина Миколаївна дала інтервью телеканалу "Віта" з питань легализації трудових відносин щодо ризиків неоформленних працівників, відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю у разі неналежного оформлення трудових відносин.
23.06.2021 року сектором з питань банкрутства у Вінницький області відділу банкрутства Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції проведено семінар-нараду з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Вінницької області
Щорічно 23 червня відзначається День державних службовців ООН - свято, покликане вшанувати важливість державної служби для розвитку держави. У цю дату також святкується День держслужбовця України.
Державна служба України з питань праці стала членом Міжнародної асоціації інспекцій праці (IALI).
Шановні суб´єкти господарювання, будьте пильними та уважними!
Постановою Кабінету Міністрів України №54 від 27 січня 2021 року внесено зміни до Переліку товарів (у тому числі засобів індивідуального захисту), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
Упралінням Держпраці у Вінницькій області продовжується проведення інформаціно-роз’яснювальної кампанії відповідно до п.28 Порядку з метою інформування роботодавців та працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства про працю, моніторингу стану його додержання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.