(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

5 серпня 2019 року, у зв’язку із збільшенням заборгованості із виплати заробітної плати на ДП «Теплокомуненерго Маяк» , головний державний інспектор Лариса Пасічна спільно із начальником відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Інною Курдешею та начальником відділення НСПП Богданом Мусієнко провели зустріч із керівництвом зазначеного підприємства.
Інспекторами праці Управління Держпраці у Вінницькій області серед суб’єктів господарювання за липень 2019 року проведено 535 семінарів, з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання чинного трудового законодавства, у тому числі про обов’язковість оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
У Тростянці перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко провела чергове засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, у роботі якого взяв участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Геннадій Ветушинський.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Любов Онуфрійчук провела семінар з фізичними особами – підприємцями, які проводять різні види діяльності у с. Немія Могилів-Подільського району, з метою інформування з питань додержання законодавства про працю та зайнятість населення.
Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та начальник Управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько з 30 липня по 1 серпня 2019 року перебували у Литовській Республіці з робочим візитом.
У Мінсоцполітики відбулось засідання Наглядової ради Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці». Участь у ньому взяли представники Міністерства соціальної політики, Державної служби України з питань праці, представники Сторони роботодавців, профспілок, експерти Європейського Союзу та Міжнародної організації праці.
2 серпня 2019 року у рамках взаємодії соціальних партнерів проведено засідання круглого столу «Соціальний діалог як пошук шляхів вирішення конфліктних ситуацій на підприємствах Вінниччини», організованого відділенням Національної служби посередництва та примирення у Вінницькій області.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що середня номінальна заробітна плата штатного працівника у червні 2019 р. становила 9640 грн, що у 2,3 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн). Порівняно з травнем 2019 року розмір заробітної плати збільшився на 6,5%, а відносно червня 2018 р. зріс на 18,1%.
2 серпня 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій провела інформаційно-роз’яснювальний семінар для слухачів курсу «Кадрове діловодство» у HR School Adjutor, під час якого розглянула особливості оформлень трудових відносин та відповідальність суб’єктів господарювання за порушення у цій сфері.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.