(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2021 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з жовтня 2020 до квітня 2021 року .
Погода 23-27 жовтня   23 жовтня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується незначне підвищення температурного режиму. Вночі та вранці місцями туман, без опадів.
Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги. Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 21 жовтня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль звернувся до українців з проханням дотримуватись протиепідемічних заходів під час голосування на виборах 25 жовтня.
У 2020 році роботодавці міста подали до Вінницького міського центру зайнятості 8878 вакансій. Вдалося укомплектувати понад 5 тисяч вакансій; середня тривалість укомплектування вакансії – 8 календарних днів.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі — ДП «ГНМЦ») 27 жовтня 2020 року організовує онлайн-семінар на тему: «Особливості розслідування випадків гострих професійних захворювань медичних та інших працівників, робота яких пов’язана з підвищеним ризиком інфікування COVID – 19».
Порядок виплати компенсації за невикористану відпустку регламентовано статтею 83 КЗпП України та статтею 24 Закону України «Про відпустки».
Погода 20-24 жовтня   20 жовтня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується зниження температурного режиму. Вночі та вранці місцями туман, без опадів.
У Міністерстві охорони здоров′я (МОЗ) закликають кожного роботодавця і керівника підприємства організовувати роботу своїх співробітників у такий спосіб, щоб всі, хто можуть працювати у віддаленому доступі, працювали дистанційно. Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров′я Ірина Микичак на брифінгу 19 жовтня.
Сьогодення вимагає від органів державної влади змін в організації діяльності та плануванні контрольних заходів для підвищення їх ефективності та не втручання у господарську діяльність суб’єктів господарювання, які не допускають порушень законодавства. З цією метою Держпраці вдосконалює процес відбору суб’єктів господарювання з урахуванням ризикоорієнтованого підходу для планування контрольно-наглядової діяльності на 2021 рік.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.