(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державна служба України з питань праці постійно здійснює державний контроль за додержанням законодавства про працю та аналізує стан дотримання роботодавцями законодавства про працю, у тому числі щодо використання праці громадян без оформлення.
У ході підготовки до проведення підривних робіт фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області здійснювали нагляд за дотриманням вимог НПАОП 0.00-1.66-13 «Правила безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення» і надали методичну допомогу в частині організації проведення підривних робіт на території підприємства.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 28 серпня 2019 року проводить семінар-навчання на тему: «Атестація робочих місць за умовами праці».
Погода 21-25 серпня   21 серпня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий за норму, однак висока денна температура чергуватиметься з прохолодними ночами. Вітер помірний, опадів не прогнозується.
13 серпня 2019 року у ДП «Козятинський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс» на території Махаринецької сільської ради, під час зачистки лісосіки від порубаних решток, о 10:40 лісник Ш., 1962 р.н., отримав закриту тупу травму живота та переломи кісток тазу.
Головний державний інспектор Управління Держпраці Ніна Кацан, спільно з представниками управління соціальної та молодіжної політики Гайсинської РДА та фінансово-економічного управління ГУ ПФУ, взяла участь у рейді районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, наглядових рад та правлінь підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об’єднань державних підприємств».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у роботі наради з керівниками автотранспортних підприємств, фізичними особами – перевізниками з питань забезпечення безпеки перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, запобігання дорожньому травматизму, додержання вимог чинного законодавства.
Посадові особи Управління Держпраці провели інформаційно-роз’яснювальну семінар-нараду у Калинівському районі з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць,.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.