(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у нараді щодо профілактики виробничого травматизму під час проведення робіт з будівництва, ремонту та утримання автошляхів в умовах погіршення погодних умов в осінньо-зимовий період, яка відбулась 14 грудня 2018 року у заступника голови ОДА Василя Броварника.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля (голова), заступника начальника відділу О.П.Куцика та заступника начальника відділу нагляду на виробництві та на об’єктах підвищеної небезпеки О.В.Коваля провела перевірку знань у посадових осіб ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
Погода14-18 грудня   14 грудня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології внаслідок вторгнення активного циклону південного походження на Вінниччині очікується ускладнення погодних умов: сніг, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, місцями пориви вітру. На дорогах слизько.
Інформація про переможця та другого за результатами конкурсного відбору на посаду державної служби категорії «Б», який був проведений 11 грудня 2018 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області
Держпраці захищає трудові права працівників.
Голова Держпраці Роман Чернега під час зустрічі зі студентами Академії праці соціальних відносин і туризму ФПУ поінформував про права працівників на гідні умови праці
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці керівників закладів освіти Оратівського району, які пройшли навчання у ПП «Учбово-курсовий комбінат «Гайзель».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 05.12 по 12.12.2018 року проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неналежно оформлених працівників.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.