(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

ГАРЯЧІ ТЕМИ № 8, 2020: БЕЗПЕКА ПРАЦІ – Інфекційна безпека підприємств України. Готовність. Виклики. Впровадження; РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ – Створення сучасної нормативної бази з питань охорони праці; НЕЩАСНІ ВИПАДКИ. СУДОВА ПРАКТИКА – Приховати виробничу травму не вдалося.
Заступник начальника Управління Держпраці Сергій Гаєв взяв участь у засіданні комісій з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соцвиплат при Крижопільській РДА, де було розглянуто питання щодо погашення заборгованості до ПФУ з ЄСВ та заслухано керівників підприємств-боржників щодо шляхів погашення заборгованості із виплати заробітної плати.
За даними Головного управління статистики у Вінницькій області середня номінальна заробітна плата штатного працівника у червні 2020 р. становила 10364 грн, що у 2,2 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4723 грн). Порівняно з травнем 2020 року розмір заробітної плати збільшився на 10,2%, а за останні 12 місяців (відносно червня 2019 р.) зріс на 7,5%.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода 1-10 серпня   31 липня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим близький до норми. Передбачається місцями короткочасний дощ, місцями гроза.
Мешканці багатоповерхових будинків не уявляють сучасного життя без роботи ліфта, його надійної безпечної експлуатації. Однак, потрібно пам’ятати, що ліфт – об’єкт підвищеної небезпеки і потребує підвищеної уваги до себе.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Правил безпеки в нафтогазодобувній промисловості».
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств області, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Державною службою України з питань праці оприлюднено проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства «Про затвердження форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю Державною службою України з питань праці».
На період проведення карантинних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, прийнято ряд постанов Кабінету Міністрів України, спрямованих на спрощення процедури введення в обіг окремих засобів індивідуального захисту.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.