(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області середня номінальна заробітна плата штатного працівника у серпні 2019 р. становила 9243 грн, що у 2,2 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн). Порівняно з липнем 2019 року розмір заробітної плати зменшився на 10,1%, а відносно серпня 2018р. зріс на 16,6%.
Протягом 9-ти місяців 2019 року до Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 475 звернень від 841 громадянина (462 – заяви, 13 – скарг). З них: 128 повторних звернень, 29 колективних, 169 надійшло поштою від громадян особисто, 56 через органи влади, 250 від інших органів установ і організацій.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у засіданні колегії з розгляду питання «Про готовність об’єктів житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років», яке відбулось у приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА.
Під керівництвом заступника голови Могилів-Подільської районної державної адміністраціїМихайла Гоцуляка відбулося засідання Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення району, у якому взяв участь і виступив головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Михайло Гандзюк.
Головний державний інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Юрій Трембіцький взяв участь та виступив з інформацією на семінарі «Роз′яснення нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого Постановою КМУ від 17 квітня 2019 року №377».
Таку думку висловив голова облдержадміністрації 30 вересня, під час робочої зустрічі з членами Президії Федерації профспілок Вінницької області.
Голова Держпраці Роман Чернега взяв участь у засіданні круглого столу «Зміна законодавства про працю: лібералізм чи консерватизм?», під час якого були обговорені нові підходи до розроблення нового Трудового кодексу. Захід відбувся за ініціативи Конфедерації роботодавців України.
Погода 1-5 жовтня   1 жовтня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температурний режим утримається у межах норми. Мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ.
30 вересня відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, під головуванням першого заступника начальника Управління Боковця В.А. з представниками суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність із зберігання та переробки зерна.
Увага! Купуй безпечне!   30 вересня 2019
З 18 липня 2019 року у тестовому режимі запрацював сайт небезпечної нехарчової продукції https://uvaga.gov.ua/uk/Main/Agency/AgencyList, що був розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.