(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Із 4 грудня 2018 року в Україні діють нові Правила охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України від 5 жовтня 2018 року №1467 і зареєстровані у Міністерстві юстиції України 5 листопада 2018 року за №1250/32702.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Філії «Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів» ТОВ «Вінницька птахофабрика» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Мужність, героїзм, самовідданість захисників України – неоціненні. Ваші подвиги вписані кров’ю в літопис боротьби українців за незалежність і завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною, самодостатньою нацією.
Відтепер всю важливу інформацію про систему безоплатної правової допомоги (БПД) зібрано та внесено на Всеукраїнську карту правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги. Фахівці Координаційного центру з надання правової допомоги сформували перелік ключових напрямів розвитку системи безоплатної правової допомоги.
Міністерство соціальної політики України своїм листом від 23.05.2017 р. № 10620/0/2-17/13 надає роз’яснення, за якими ознаками цивільно-правовий договір можуть визнати трудовим.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 28.11 по 05.12.2018 року проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неналежно оформлених працівників.
Головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області С.П.Рудюк провів нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ НПФ «Планета-М» щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Погода 5-9 грудня   5 грудня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується температурний режим вищий норми. Невеликі опади, ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця. Вночі та вранці місцями туман.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 26-27 грудня 2018 року організовує семінар-навчання на тему: «Роль працівника відділу кадрів у виконанні заходів з охорони праці»
Фахівці Управління Держпраці взяли участь у триденному тренінгу для тренерів «Безпека та гігієна праці – методи управління ризиками (оцінка і контроль) та специфіка їх застосування інспекторами праці у автотранспортній галузі», який проводився під егідою Європейського Союзу та Міжнародної організації праці 28-30 листопада 2018 року у Києві.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.