(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

23 травня 2017 року на території тракторного стану ПАТ «Дружба-ВМ» (Шура-Копіївська Тульчинського району) охоронниця К., 1973 р.н., не завважила трактора із причіпним садовим оприскувачем ОПВ 2000, який розпочав рух назад. Внаслідок наїзду охоронниця отримала переломи тазу.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
У Державній службі України з питань праці відбувся семінар для працівників територіальних органів Держпраці та експертно-технічних центрів, відповідальних за взаємодію із засобами масової інформації.
20.05.2015 народними депутатами України Гройсманом В. Б., Денісовою Л. Л., Папієвим М. М. в порядку права законодавчої ініціативи внесено на розгляд Верховної Ради України проект Трудового кодексу України (реєстраційний № 1658, доопрацьований), який був прийнятий Верховною Радою України у першому читанні 05.11.2015 (далі-законопроект № 1658).
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України з питань охорони праці інженерно-технічних працівників Жданівського цукрового заводу ТОВ «Цукроагропром».
8 червня 2017 року у Мінсоцполітики в рамках обговорення проекту зі зміцнення організацій роботодавців та соціального діалогу на регіональному рівні, реалізація якого планується в Україні, відбулася робоча зустріч з його організаторами.
6 червня 2017 року близько 12:00 у цеху Казенного науково-виробничого об’єднання «ФОРТ» МВС України слюсар К., 1956 р.н., поскаржився колегам на погане самопочуття, але продовжував працювати. О 13:20 він знепритомнів. Лікарі швидкої допомоги проводили реанімаційні заходи, та вони результату не дали.
9 червня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів нараду, у ході якої були розглянуті поточні робочі питання, що виникли протягом тижня.
Відповідно до ст. 115 Кодексу законів про працю України (КЗпП України) та статті 24 Закону України «Про оплату праці» (далі - Закон) заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.