(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Таку думку висловив голова облдержадміністрації 30 вересня, під час робочої зустрічі з членами Президії Федерації профспілок Вінницької області.
Голова Держпраці Роман Чернега взяв участь у засіданні круглого столу «Зміна законодавства про працю: лібералізм чи консерватизм?», під час якого були обговорені нові підходи до розроблення нового Трудового кодексу. Захід відбувся за ініціативи Конфедерації роботодавців України.
Погода 1-5 жовтня   1 жовтня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температурний режим утримається у межах норми. Мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ.
30 вересня відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, під головуванням першого заступника начальника Управління Боковця В.А. з представниками суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність із зберігання та переробки зерна.
Увага! Купуй безпечне!   30 вересня 2019
З 18 липня 2019 року у тестовому режимі запрацював сайт небезпечної нехарчової продукції https://uvaga.gov.ua/uk/Main/Agency/AgencyList, що був розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.
26 вересня 2019 року в приміщенні управління агропромислового розвитку Чечельницької РДА районною філією Вінницького ОЦЗ був проведений спільний семінар для керівників сільгоспформувань та сільських голів Чечельницького району на тему: «Легалізація зайнятості - крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі, особам з інвалідністю)» та зміни в законодавстві по земельних питаннях.
Управління Держпраці у Вінницькій області інформує.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області відбулась семінар-нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство
24 вересня 2019 року у приміщенні Вінницького молодіжного центру “Квадрат” з інформаційно - роз’яснювальною роботою перед бухгалтерами та головами правлінь ОСББ в рамках проекту «Професіоналізація освіти дорослих через призму реформ»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.