(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода на вихідні   26 січня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології найближчими днями температура повітря на території області дещо підвищиться, можливі невеликі опади.
Через незалежні від редакції обставини проведення VI Міжнародної науково-практичної конференції «Охорона праці – 2018» перенесено з 23–25 травня на 6–8 червня 2018 року.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області продовжують розглядатись та погоджуватись плани розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання області на 2018 рік.
23 січня 2018 року головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Гаєв провів семінар на тему «Легальна зайнятість» у Крижопільському районному центрі зайнятості.
За ініціативи та сприяння Держпраці редакція журналу «Охорона праці» розпочала проведення VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018»
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Енерго Контроль» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
23 січня 2018 року близько 16:00, перебуваючи в адміністративному приміщенні ТОВ «Ситковецьке» (смт Ситківці Немирівського району)і сидячи за столом, директор Б., 1957 р.н., знепритомнів і впав. Медики, що прибули на місце, констатували смерть.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Амбар +» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для запобігання виробничому травматизму.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.