(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода з 25 по 27 жовтня   24 жовтня 2017
На Вінниччині збережеться температурний режим нижчий норми. Місцями опади.
20 жовтня 2017 року о 9:04 важко травмовано формувальника залізобетонних виробів та конструкцій ПрАТ «Ладижинський завод ЗБК» К., 1965 р.н. При підйомі краном арматури на стіл для подальшого штампування, стіл почав нахилятися і притиснув К. до металевої форми.
У період з 17 по 22 жовтня на підприємствах України: смертельно травмовано 5 осіб: 2 особи – на підприємствах Київської області, по 1 особі – на підприємствах Одеської, Полтавської та Хмельницької областей.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Вінницького цеху ПАТ «Укрвторчермет» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Головний державний інспектор праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів В.Г.Жовтяк провів інформаційний семінар у Ладижинському міському центрі зайнятості на тему: «Трудовий договір, договір цивільно-правового характеру»
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці проведено планову перевірку ТОВ «Люстдорф» щодо дотримання вимог здійснення державного гірничого нагляду: правильності розробки родовищ корисних копалин, а також додержання правил проведення геологічних і маркшейдерських робіт.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
4 жовтня 2017 року о 6:50 у приміщенні ферми з відгодівлі великої рогатої худоби ТОВ «АРЧІ» (с.Михайлин Козятинського району) було виявлено повішеним сторожа П., 1964 р.н. Відповідно до лікарського свідоцтва смерть настала внаслідок механічної асфіксії – повішання.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у проведенні практикуму із застосування законодавства про працю для представників органів місцевого самоврядування, організованого і проведеного Вінницьким регіональним відділенням Асоціації міст України.
За 9 місяців 2017 року державними інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області, які здійснюють нагляд у сферах промислової безпеки та охорони праці проведено 644 перевірки виробничих об’єктів, 421 перевірку суб’єктів господарювання, виявлено 7255 порушень.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.