(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З приходом весняного потепління крига на водоймах стає слабкою, що в свою чергу несе небезпеку і підвищує ймовірність виникнення нещасних випадків. Не зважаючи на потенційну небезпеку, рибалки-любителі продовжують облаштовуватись на річках та ставках, а дорослі та діти здійснювати прогулянки по льоду.
У Теплицькій райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке провела голова райдержадміністрації Людмила Марцин. У роботі засідання взяла участь начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області Наталія Мазур.
Головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич взяла участь у роботі інформаційно-консультативного семінару, проведеного Вінницькою обласною організацією товариства «Знання» на базі Філії ДП «Сервісно-видавничий центр» у Вінницькій області.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області за підсумками планової перевірки закладів освіти Літинського району проведено нараду із директорами шкіл щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці учасників навчально-виховного процесу.
3 січня 2017 року близько 9-ї години ранку водій спеціального автомобіля ГАЗ-66 ПАТ «Вінницяобленерго» Т., 1958 р.н., перебуваючи на робочому місці біля транспортного засобу, відчув різке погіршення самопочуття і знепритомнів. Лікарі констатували смерть Т.
У своєму листі №344/0/101-17/281 від 14.02.2017 року Міністерство соціальної політики України надає роз’яснення Міністерству охорони здоров’я щодо переліку виплат, які при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються.
21 лютого 2017 року о 16:40 працівник ПП Поліщук А.В., водій К., 1967 р.н., перебуваючи за кермом автобуса ПАЗ 32051, не надавши переваги потягові на нерегульованому залізничному переїзді, здійснив зіткнення з ним. Внаслідок ДТП водій автобуса загинув на місці пригоди.
Працівники Управління Держпраці у Вінницькій області провели наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Металопласт», ТОВ «Новий Вік» та ТОВ «Енерго Контроль» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Вадим Лемець взяв участь у навчанні та виступив перед слухачами курсів з підвищення кваліфікації спеціалістів з охорони праці та інших виробничих професій Немирівського району.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Ковель взяв участь у роботі комісії з обстеження гідротехнічних споруд та будівель ГЕС з метою підготовки до безаварійного пропуску весняної повені.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.