(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

В ГУ Держпраці у Харківській області відбувся онлайн-прийом громадян за участі заступника начальника ГУ Держпраці у Харківській області Олени Петренко та начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Дмитра Гриня.
Уряд затвердив та подав до Верховної Ради України Програму діяльності Кабінету Міністрів України. Програмою визначено пріоритетні цілі Уряду для того, щоб українці жили довше, безпечніше, заможніше та щасливіше, а також шляхи досягнення цілей.
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
28 вересня 2019 року п’ятеро працівників магазину ТОВ «ФОРА», що у м. Тульчин, під час його відкриття відчули їдкий запах, а вже через 15 хвилин почали скаржитися на погіршення стану здоров’я – нудота, важко дихати, печія в горлі, терпне язик. Бригадою швидкої медичної допомоги усі працівники були госпіталізовані.
Європейською Комісією для обміну інформацією (TAIEX) у співпраці з Державною службою України з питань праці 10-11 жовтня 2019 року організовується проведення семінару «Ринковий нагляд безпеки продукції та контролю нехарчової продукції».
За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області середня номінальна заробітна плата штатного працівника у серпні 2019 р. становила 9243 грн, що у 2,2 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн). Порівняно з липнем 2019 року розмір заробітної плати зменшився на 10,1%, а відносно серпня 2018р. зріс на 16,6%.
Протягом 9-ти місяців 2019 року до Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 475 звернень від 841 громадянина (462 – заяви, 13 – скарг). З них: 128 повторних звернень, 29 колективних, 169 надійшло поштою від громадян особисто, 56 через органи влади, 250 від інших органів установ і організацій.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у засіданні колегії з розгляду питання «Про готовність об’єктів житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років», яке відбулось у приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА.
Під керівництвом заступника голови Могилів-Подільської районної державної адміністраціїМихайла Гоцуляка відбулося засідання Координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення району, у якому взяв участь і виступив головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Михайло Гандзюк.
Головний державний інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Юрій Трембіцький взяв участь та виступив з інформацією на семінарі «Роз′яснення нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого Постановою КМУ від 17 квітня 2019 року №377».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.