(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Федерація профспілок Вінницької області провела семінар-навчання фахівців членських організацій ФПО з соціально-економічної, правової, гуманітарної, організаційної роботи, охорони праці та бухгалтерів.
Відділ з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці протягом минулого тижня проводив активну інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
23 червня на Волині відбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці. У роботі якої взяли участь представники центрального апарату Держпраці, члени колегії, керівники територіальних управлінь та державних підприємств, що входять до сфери управління служби.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
23 червня 2017 року посадові особи та головні державні інспектори Управління Держпраці у Вінницькій області на базі ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці» пройшли перевірку знань з питань охорони праці.
Фахівець Держпраці взяв участь у семінарі-нараді щодо безпечного проведення зернозбиральних робіт, який відбувся в управлінні агропромислового розвитку Липовецької райдержадміністрації для посадових осіб сільськогосподарських підприємств району.
23 червня 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки виконаної роботи та окреслено завдання на найближчий період.
22 червня 2017 року у Теплицькій райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій та головний державний інспектор цього відділу Лариса Пасічна взяли участь у роботі семінару для платників податків – юридичних осіб, організованого Вінницькою об’єднаною державною податковою інспекцією.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у заходах до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.