(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

22 серпня 2018 року о 8:00 охоронець ТОВ «Жежелівський каолін» Ж., 1958 р.н., заступив на зміну. 23 серпня о 7:25 його виявили мертвим на території підприємства без ознак насильницької смерті.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині очікуються грози, місцями град та шквали 15-20 м/с. 28-30 серпня на території області очікується надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області 20-23 серпня 2018 року проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
На І Міжнародній будівельній конференції «Безпека праці у будівництві» обговорюватимуться питання щодо Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках (НПАОП 45.2-7.03-17), стандарт ISO45001:2018 та інші нагальні проблеми.
16 серпня 2018 року о 16:25 слюсар-ремонтник ТОВ «Іллінецький цукровий завод» С., 1964 р.н., під час проведення ремонтних робіт трубопроводу соку між випарними апаратами станції випарювання соків, отримав опіки сітківки ока содовим розчином.
Під час онлайн-прийому 22 серпня до фахівців Держпраці звернулись представники підприємств Рівненської області та мешканка м. Рівне.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Ці дні мають велике загальнодержавне значення, як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.
Фахівці Управління Держпраці провели у Мурованокуриловецькій райдержадміністрації семінар-нараду із селищним, сільськими головами, керівниками та посадовими особами підприємств, установ та організацій району.
Управління Держпраці у Вінницькій області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»: провідного спеціаліста, спеціаліста та головного державного інспектора.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.