(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під час онлайн-прийому, 16 жовтня, до фахівців Державної служби України з питань праці звернулись представники підприємств Херсонської області із проблемними питаннями, що виникають у роботі, а саме:
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці інженерно-технічних працівників ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Аграна Фрут Лука», ТОВ «Барлінек Інвест», ТОВ «Амбар+» та ін., які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 125 190 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати в «конвертах».
За оперативними даними упродовж 9 місяців 2019 року Фонд соціального страхування України щомісяця фінансував страхові виплати для 205,7 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх сімей. Загальна сума виплат за цей період склала 6,2 млрд гривень.
ЕКСПЕРТ РОЗ’ЯСНЮЄ: на підставі чого проводити, хто проводить, як оформити результати та яка відповідальність за не проведення атестації.
12 жовтня 2019 року водій ТОВ «Агро-Астра» (с. Рачки Немирівського району) М., 1971 р.н., проводив ремонт автомобіля КАМАЗ-5320 і об 11:30 був смертельно травмований внаслідок падіння кузова самоскида.
З початку року відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів проведено 241 інспекційне відвідування, з яких у 130 розглядались питання оформлення трудових відносин, 6 невиїзних інспектувань, 2503 інформаційно-розяснювальних заходів у суб’єктів господарювання (у т.ч. ЗМІ, сайти тощо).
Роман Чернега взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, на якому розглядався проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції (р.№2168), поданий Кабінетом Міністрів України.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
10 жовтня 2019 року у приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Техніка пошуку роботи. Найманий працівник та законодавство про працю».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.