(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

27 травня заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Алла Горбатюк взяла участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі Комісія). Головував на засіданні перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації, заступник голови обласної тимчасової комісії Андрій Гижко.
24 травня 2019 року в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області відбулась семінар-нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.
Заступник начальника відділу нагляду на виробництві і на обєктах підвищеної небезпеки Коваль О.В. взяв участь у засіданні спільної робочої групи з вирішення питань технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання багатоквартирних житлових будинків у м. Вінниці.
Перший заступник начальника Управління Боковець В.А. провів щотижневу робочу нараду з особовим складом управління
Під головуванням першого заступника начальника управління Боковця В.А. проведено нараду та перевірку знань з питань охорони праці в інституті кормів та с/г "Поділля"
В інформзустрічі взяли участь:представники Управління Держпраці у Вінницькій області; керівники членських організацій Федерації профспілок області; голови первинних профспілкових організацій м.Вінниці, профспілковий актив.
В приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведении черговий семінар «Техніка пошуку роботи. Співбесіда законодавство про працю».
22 травня в Департаменті соціальної політики Вінницької міської ради відбулося засідання круглого столу з обговорення стану укладання колективних договорів на підприємствах, в установах і організаціях м. Вінниці. У засіданні приймали участь представники Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради, Управління Держпраці у Вінницькій області та Відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. (голова), заступників начальника відділу Куцика О.П., Морквишена О.В. провела нараду та перевірку знань - вимоги безпеки під час переробки зерна і розливу шкідливих речовин
21 травня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Найманий працівник, служба в збройних силах України та законодавство про працю».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.