(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведені наради щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт на підприємствах м. Вінниці.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькі області проведено позапланову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення під час проведення масового вибуху на Малинівському родовищі гранітів підприємством ТОВ «Укрвибухбуд».
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій та головний державний інспектор цього відділу Лариса Пасічна взяли участь у роботі семінару для платників податків – фізичних осіб, організованого Вінницькою об’єднаною державною податковою інспекцією.
У період з 19 по 26 червня на підприємствах України смертельно травмовано 5 осіб.
У Барському ЛВУМГ УМГ «Черкаситрансгаз» ПАТ «Укратрансгаз» головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич провела нараду з посадовими особами щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил на підприємстві.
Головною ознакою, котра відрізняє трудові відносини від підрядних, є те, що трудове законодавство регулює процес трудової діяльності, її організації, а за цивільно-правовим договором процес організації трудової діяльності лишається поза його межами, водночас метою ЦПД є отримання певного матеріального результату.
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку, Управлінням Держпраці у Вінницькій області проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Працівникам із ненормованим робочим днем може бути встановлена додаткова щорічна відпустка тривалістю до 7 к.дн. згідно зі списками посад, робіт та професій, визначених колективним договором, угодою.
Федерація профспілок Вінницької області провела семінар-навчання фахівців членських організацій ФПО з соціально-економічної, правової, гуманітарної, організаційної роботи, охорони праці та бухгалтерів.
Відділ з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці протягом минулого тижня проводив активну інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.