(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

12 жовтня 2019 року водій ТОВ «Агро-Астра» (с. Рачки Немирівського району) М., 1971 р.н., проводив ремонт автомобіля КАМАЗ-5320 і об 11:30 був смертельно травмований внаслідок падіння кузова самоскида.
З початку року відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів проведено 241 інспекційне відвідування, з яких у 130 розглядались питання оформлення трудових відносин, 6 невиїзних інспектувань, 2503 інформаційно-розяснювальних заходів у суб’єктів господарювання (у т.ч. ЗМІ, сайти тощо).
Роман Чернега взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, на якому розглядався проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції (р.№2168), поданий Кабінетом Міністрів України.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
10 жовтня 2019 року у приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Техніка пошуку роботи. Найманий працівник та законодавство про працю».
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець та завідувач сектору звернення громадян та доступу до публічної інформації Альона Недозимована взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва і поклали квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Європейській площі.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Ковель взяв участь у проведенні Дня охорони праці у структурних одиницях АТ «Вінницяобленерго» – Крижопільських та Могилів-Подільських електромережах.
Погода 11-15 жовтня   11 жовтня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температура повітря в межах норми із підвищенням наприкінці періоду. Мінлива хмарність, без істотних опадів.
8 жовтня 2019 року у приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем. Найманий працівник та законодавство про працю».
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.