(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Прийнято постанову Кабміну України «Про внесення зміни до Порядку призначення пенсій деяким категоріям осіб», якою передбачено право на пенсію державним службовцям, які на день набрання чинності Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII «Про державну службу» займали посади державної служби і не одержували пенсію державного службовця.
Погода 5-9 червня   5 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується нестійка погода при відносно високому температурному режимі, місцями випадатимуть короткочасні дощі, грозова діяльність, не виключений град.
28-30 травня журнал «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, ДУ «Інститут медицини праці ім. Ю. І. Кундієва НАМН України» та Міжнародної організації праці провів VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці – 2019. Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками».
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 травня 2019 року.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Порядку виконання маркшейдерських робіт при розробці родовищ рудних та нерудних корисних копалин»
ГАРЯЧІ ТЕМИ №6, 2019:ТЕМА НОМЕРА: Новий Порядок розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві ІНТЕРВ′Ю: Захист лісів від пожеж — справа державної ваги. БЕЗПЕКА ПРАЦІ, ЗІЗ: На захисті дихання: фільтрувальні респіратори
12 квітня 2019 року о 10:40 стався нещасний випадок з тяжким наслідком у цеху фасування масла Тульчинської філії ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ». Рука дефростатника молочної продукції Д., 1991 р. н., потрапила під рухомі частини автомату фасування та пакування масла АРМ-2. У наслідку – забійно-рвана рана ІІ пальця із пошкодженням сухожилля правої кисті.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» організовує 13–14 червня 2019 року семінар-навчання на тему: «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві». (постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337).
3 червня 2019 року Міністр соціальної політики Андрій Рева провів засідання Ради з питань професійної орієнтації населення, у рамках якого було підписано Меморандум про співробітництво між Міністерством молоді та спорту, Міністерством освіти і науки, Міністерством соціальної політики, Державною службою зайнятості (центральний апарат).
31 травня, Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега взяв участь у засіданні Ради національної безпеки і оборони України, яке відбулося під головуванням Президента України Володимира Зеленського та за участю Прем’єр – міністра України Володимира Гройсмана.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.