(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

22 серпня 2019 року о 14:00 на автошляху Рівне–Луцьк сталась дорожньо-транспортна пригода з вантажним автомобілем-фургоном Mersedes Sprinter, що належить фірмі «Люстдорф» у формі ТОВ (М. Іллінці) і розвозив готову продукцію зі складу у Луцьку. Під час ДТП експедитор Л., 1994 р.н., отримав несумісні з життям травми.
Погода 18-22 жовтня   18 жовтня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим значно вищий норми. Опадів не прогнозується. Вночі та вранці туман.
Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь в урочистому засіданні Ради Федерації профспілок Вінницької області з нагоди 100-річного ювілею Об’єднання профспілок Вінниччини.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» ( смт. Глухівці, Козятинського району) та інших підприємств, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
16 жовтня о 9:15 на автошляху Біла Церква–Кременець, поблизу с. Юрівка Козятинського району сталася ДТП, за участю автомобіля ВАЗ 2114, у якому троє вчительок Юрівського ЗНВК І-ІІІ ступенів їхали на нараду та на колегію профспілки до райцентру. Renault Kangoo виїхав на смугу зустрічного руху і зітнувся з ВАЗом...
Під час онлайн-прийому, 16 жовтня, до фахівців Державної служби України з питань праці звернулись представники підприємств Херсонської області із проблемними питаннями, що виникають у роботі, а саме:
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці інженерно-технічних працівників ПрАТ «Зернопродукт МХП», ТОВ «Аграна Фрут Лука», ТОВ «Барлінек Інвест», ТОВ «Амбар+» та ін., які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 125 190 гривень за кожного нелегально працюючого. Тому радимо роботодавцям не практикувати виплату заробітної плати в «конвертах».
За оперативними даними упродовж 9 місяців 2019 року Фонд соціального страхування України щомісяця фінансував страхові виплати для 205,7 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх сімей. Загальна сума виплат за цей період склала 6,2 млрд гривень.
ЕКСПЕРТ РОЗ’ЯСНЮЄ: на підставі чого проводити, хто проводить, як оформити результати та яка відповідальність за не проведення атестації.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.