(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 22-26 жовтня   22 жовтня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температурний режим для цієї пори року залишатиметься вищим за норму. Опадів не прогнозується. Вночі та вранці туман.
Увага! Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» з 4 по 8 листопада 2019 року проводить навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці закладів вищої освіти, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів.
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Вадим Лемець провів нараду з посадовими особами та викладачами Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді щодо змін, що відбулися в законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, які регулюють процес проведення атестації робочих місць.
Конституційний Суд України у своєму Рішенні від 04 вересня 2019 року № 6-р(ІІ)2019 по справі № 3-425/2018(6960/18) зазначив, що не може бути дискримінації у реалізації працівниками трудових прав. Порушення їх рівності у трудових правах та гарантіях є недопустимим, а будь-яке обмеження повинне мати об’єктивне та розумне обґрунтування.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Про переваги легалізації заробітної плати та зайнятості населення безробітних Гайсинщини інформувала Ніна Кацан, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці. Семінар для 23 безробітних відбувся у Гайсинській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості.
В Держпраці відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування групового нещасного випадку зі смертельними наслідками, що стався 04.10.2019 у ПрАТ «Авіакомпанія «УКРАЇНА-АЕРОАЛЬЯНС». В результаті аварійної посадки транспортного літака Ан-12 в с. Сокільники Львівської області загинуло п’ять осіб та троє отримали травми різного ступеня тяжкості.
11 вересня 2019 року об 11:20 у ДП «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (86)» стався нещасний випадок з особою, яка утримується в установі виконання покарань, П., 1997 р.н. – травматична ампутація чотирьох пальців лівої кисті.
18 жовтня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
22 серпня 2019 року о 14:00 на автошляху Рівне–Луцьк сталась дорожньо-транспортна пригода з вантажним автомобілем-фургоном Mersedes Sprinter, що належить фірмі «Люстдорф» у формі ТОВ (М. Іллінці) і розвозив готову продукцію зі складу у Луцьку. Під час ДТП експедитор Л., 1994 р.н., отримав несумісні з життям травми.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.