(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

29 жовтня 2019 року під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковця відбулось засідання колегії Управління за участі посадових осіб ТОВ «Іллінецький цукровий завод» за результатами планової перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
25 жовтня у ТОВ «ТК Агро Захід» (м.Липовець) слюсар-ремонтник Б., 1967 р.н., перебуваючи під час нічної зміни на елеваторі, виходив з операторської знепритомнів і впав. Працівники викликали швидку і почали надавати домедичну допомогу, однак лікарі констатували смерть.
Мінсоцполітики у листі від 24.09.2019 р. № 10/0/36-19 роз’яснює, що законодавством про працю не передбачена форма та спосіб повідомлення працівника про наступне вивільнення у зв′язку із ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, але у разі виникнення трудових спорів роботодавець повинен мати докази, що працівника було повідомлено про відповідне вивільнення за два місяці.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температура повітря вночі понизиться нижче нуля градсів. Мінлива хмарність, без істотних опадів.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь в урочистостях з нагоди 75-ї річниці з дня остаточного визволення України від німецько-фашистських загарбників і поклав квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Європейській площі.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбили підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслили завдання на найближчий період.
25 жовтня в Держпраці відбулась робоча зустріч з експертом з незалежної оцінки з Тома Вассер, який озвучив первинні висновки та рекомендації з оцінювання Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці».
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств області, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
У ніч з суботи на неділю стрілки годинника необхідно перевести на годину назад. Тобто зимовий час в Україні в 2019 році вступить в силу о 4.00 27 жовтня – стрілки переводяться назад на 3.00. Говорячи простою мовою, в неділю 27 жовтня ми зможемо поспати на 1 годину довше.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.