(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив, у Держпраці проведено спільну нараду посадових осіб...
Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Геннадій Ветушинський та Віктор Жовтяк взяли участь у рейді районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення за участі представників управління соціального захисту населення Гайсинської райдержадміністрації, ГУ ПФУ у Вінницькій області.
Т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко у рамках робочого візиту разом з начальником управління гірничого нагляду Олегом Неленем та керівництвом ГУ Держпраці у Дніпропетровській області відвідав «Шахтоуправління ім. Героїв Космосу» ДТЕК «Павлоградвугілля».
Обласна служба зайнятості частково повертається до звичного режиму роботи і готова до надання комплексу послуг зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо у центрах зайнятості з дотриманням усіх санітарних норм.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Інфекційна безпека — поняття, що стало надзвичайно актуальним у зв’язку з пандемією та набуло сьогодні особливого значення. Поряд з небезпекою травматизму, що загрожує життю та здоров’ю працівників, убезпечення людей від вірусу та збереження сталого робочого процесу є актуальним питанням на кожному підприємстві, у кожній установі та організації.
Погода 7-11 серпня   7 серпня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим близький до норми. Вітер переважно північно-східний, без опадів.
Фонд соціального страхування України гарантує надання матеріального забезпечення у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності застрахованих осіб, якщо хвороба триває і після звільнення.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств, установ та організацій Хмільницького району, які пройшли відповідне навчання у ФОП Рудь М.М. Учбово-виробничий комбінат «Сигнал».
Міністр охорони здоров′я Максим Степанов зазначив, що Центральна комісія з ТЕБ та НС поділила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 на “зелену”, “жовту”, помаранчеву” та червону “зони”.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.