(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 5-9 листопада   5 листопада 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим значно вище норми. Хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ, місцями туман.
Для посадових осіб Управління Держпраці проведено профнавчання на тему боротьби з корупцією. Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Євген Захаров поінформував колег про прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції», який набрав чинності, 18.10.2019 р.
Відповідно до річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, затвердженого наказом від 20.11.2018 року № 1417-О Управління Держпраці у Вінницькій області, працівниками відділу нагляду в АПК та СКС проводяться перевірки навчальних закладів з питань дотримання вимог законодавства з охорони праці.
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: Безпечне вибухонебезпечне, або Особливості роботи з балонами; ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА НА ПІДПРИЄМСТВІ: Подбайте про протипожежний захист готелів.
1 листопада 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Не забудьте привітати   4 листопада 2019
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Неля Кривонос провела семінар-нараду у ДНЗ «Гущинецьке вище професійне училище» з посадовими особами та учнями навчального закладу.
1 жовтня 2019 року електромонтер з ремонту та обслуговування кабельних ліній ПП ТРК «Кентавр – TV» М., 1990 р.н., виконував роботи на даху ферми (складу) у с. Осіївка Бершадського району. О 16:30 він наступив на пошкоджений шифер і провалився всередину будівлі.
Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів круглий стіл на тему: «Осучаснення законодавчого регулювання трудових відносин».
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Ігор Мандюр провів семінар-нараду у ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне професійне училище залізничного транспорту» з учнями, які навчаються з елементами дуальної форми навчання щодо використання дитячої праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.