(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

9 серпня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Читайте номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Під час онлайн-прийому, що відбувся у Держпраці 7 серпня представники підприємств Полтавської області отримали від фахівців Служби роз’яснення з питань законності проведення інспекційних відвідувань, організації технічного огляду устаткування підвищеної небезпеки та з’ясували необхідність отримання дозвільних документів.
Питання стану виплати заробітної плати, заборгованості із сплати єдиного соціального внеску, пільгових пенсій на підприємствах, установах, організаціях міста Ладижин та Тростянецького району йшлося під час кущового засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Ладижинської міської ради.
6 серпня головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна, начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Інна Курдеша, начальник відділення НСПП Богдан Мусієнко взяли участь у робочій зустрічі із посадовими особами Казенного НВО «Форт» МВС України.
Мінсоцполітики оприлюднило рекомендаційне розпорядження щодо робочого часу на 2020 рік відповідно до якого роботодавець може самостійно визначати відповідні норми залежно від кількості щотижневих робочих днів, тривалості щоденної роботи та комбінацій вихідних днів. Відповідний лист Мінсоцполітики прийняло 3 серпня 2019 року.
1 липня 2019 року о 16:20 у приміщенні моніторної відділу служби безпеки будівельно-господарського гіпермаркету ТОВ «Епіцентр К» (с. Зарванці Вінницького району) під час виконання службових обов’язків інспектор Г., 1975 р.н., несподівано знепритомнів. Колега повідомив керівника, викликав швидку допомогу і почав надавати першу долікарську допомогу. Лікарі розпочали реанімаційні заходи, але вони не дали результатів.
Завідувач сектору з питань експертизи умов праці Ганна Макаренко провела нараду з працівниками та посадовими особами МКП «Вінницязеленбуд» щодо змін, що відбулися в законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, які регулюють процес проведення атестації робочих місць.
Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництві та на об’єктах підвищеної небезпеки Іван Сеник та Олександр Мандренко провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблводоканал» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці при організації безпечного ведення газонебезпечних робіт.
5 серпня 2019 року, у зв’язку із збільшенням заборгованості із виплати заробітної плати на ДП «Теплокомуненерго Маяк» , головний державний інспектор Лариса Пасічна спільно із начальником відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Інною Курдешею та начальником відділення НСПП Богданом Мусієнко провели зустріч із керівництвом зазначеного підприємства.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.