(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько та його заступник Алла Горбатюк взяли участь у зустрічі-обговоренні концепції нового Митного кодексу України та Доктрини економічної безпеки України, яка відбулась за ініціативи ВГО «Асоціація платників податків України» з представниками органів виконавчої влади та українського бізнесу.
15 березня 2019 року близько 19:00 на території ПрАТ «Вінницький ОЖЖ», на стоянці у кабіні вантажівки DAFвиявлено мертвим водія О., 1964 р.н., який працював у ФОП Зінько В.В. Лікарі швидкої допомоги визначили, що він помер близько 18:00.
З 10 по 21 червня 2019 року в Женеві проходить 108-ма сесія вищого керівного форуму Міжнародної організації праці – Міжнародної конференції праці (МКП), приурочена до 100-річчя МОП, за участі тристоронньої делегації України на чолі з Міністром соціальної політики Андрієм Ревою.
Оформлення студентів вищих навчальних закладів та учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів для проходженні виробничої практики мають суттєві відмінності.
Рятувальники Вінниччини попереджають: за прогнозом Українського гідрометеорологічного центру, 19-23 червня в Україні, крім більшості районів західних областей, переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.
В Управлінні Держпраці відбулась зустріч з фізичними особами – підприємцями, які працюють у сфері громадського харчування, з метою роз’яснення роботодавцям законодавства про працю, зокрема, щодо укладення трудових договорів, випадки, у яких додержання письмової форми трудових договорів є обов’язковим.
Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у посадових осіб та інженерно-технічних працівників ряду підприємств, установ та організацій, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Міністр соціальної політики України Андрій Рева з 17 по 21 червня 2019 року бере участь у 108-й сесії Міжнародної конференції праці, яка проходить цими днями у Женеві. У рамках конференції заплановані ряд двосторонніх зустрічей Міністра з іноземними колегами та з представниками Міжнародного бюро праці, а також виступ у рамках сегменту високого рівня для міністрів Міжнародної конференції праці.
Погода 19-23 червня   18 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим вищий норми. Місцями дощ, окремі грози, місцями град.
Державна служба України з питань праці інформує, Порядок подання повідомлення про продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції, органам державного ринкового нагляду (далі - Порядок) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2011 № 1401 (далі - Постанова). Порядок визначає механізм подання суб’єктами господарювання повідомлення про продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції, органам держaвнoгo ринкового
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.