(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Не забудьте привітати   4 листопада 2019
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Неля Кривонос провела семінар-нараду у ДНЗ «Гущинецьке вище професійне училище» з посадовими особами та учнями навчального закладу.
1 жовтня 2019 року електромонтер з ремонту та обслуговування кабельних ліній ПП ТРК «Кентавр – TV» М., 1990 р.н., виконував роботи на даху ферми (складу) у с. Осіївка Бершадського району. О 16:30 він наступив на пошкоджений шифер і провалився всередину будівлі.
Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів круглий стіл на тему: «Осучаснення законодавчого регулювання трудових відносин».
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Ігор Мандюр провів семінар-нараду у ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне професійне училище залізничного транспорту» з учнями, які навчаються з елементами дуальної форми навчання щодо використання дитячої праці.
Погода 1-5 листопада   1 листопада 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується значне підвищення температури повітря, можна сказати, друге бабине літо. Мінлива хмарність, місцями невеликий дощ, місцями туман.
Фахівець Держпраці провела у Чечельницькій районній філії Вінницького ОЦЗ два семінари для категорії безробітних Чечельницького району на теми: «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем. Найманий працівник та законодавство про працю» «Як розпочати свій бізнес. Найманий працівник та законодавство про працю».
Сучасний профспілковий рух потребує лідерів нової формації, фахівців компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. У цьому і полягає завдання Школи молодого профактивіста Федерації профспілок області, засідання якої відбулося 29 жовтня.
Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Вікторія Новак, Альона Шевчук та Сергій Дисюк провели семінар-наради у шести навчальних закладах області з учнями, які навчаються з елементами дуальної форми навчання.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», розроблений за власною ініціативою з метою оптимізації механізму визначення розмірів окремих видів грошових доходів, у тому числі державних соціальних допомог та інших соціальних виплат.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.