(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Продовжуємо знайомити читачів із запропонованим автором Порядком, що дає змогу оцінити стан умов і безпеки праці на робочих місцях та використовувати ці дані в роботі системи управління охороною праці (початок в ОППБ № 10-2019).
Заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олександр Куцик взяв участь у роботі комісій з проведення оцінки системи керування вимірюванням на підтвердження технічної компетентності електровимірювальних лабораторій ТОВ «Електромонтаж – 425» та ПП «Енергоспецсервіс».
Погода 15-19 листопада   15 листопада 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми, пориви південно-східного вітру 15-20 м/с. Мінлива хмарність, місцями невеликий дощ. Вночі та вранці очікується туман (видимість 200-500 м)
14 листопада 2019 року комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці Володимира Боковця провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Демидівський граніт», які пройшли відповідне навчання уТОВ «Навчальний центр «МІОН».
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу на те, що ліфти, встановлені у багатоповерхових будинках, можуть експлуатуватися лише за наявності у експлуатуючої організації відповідних дозвільних документів, виданих Держпраці на підставі позитивного висновку технічної експертизи.
З випадками неякісного проведення медичних оглядів, за результатами яких вчасно не виявлено підозру на профзахворювання, пов’язано зростання рівня професійної захворюваності серед робітників українських підприємств. Так, відповідно до даних ФССУ, за 9 місяців 2019 року у порівнянні з 9 місяцями 2018 року кількість профзахворювань збільшилась на 26,5%, або на 348 захворювань (з 1314 до 1662).
Начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці Світлана Юревич провела нараду з посадовими особами та працівниками Донецького Національного університету ім. Василя Стуса щодо змін у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах і стосуються гігієни праці та експертизи умов праці.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій у складі робочої групи з питань легалізації трудових відносин Ковалівської ОТГ (Немирівський район) провела відвідування фізичних осіб – підприємців з метою роз’яснення порядку оформлення трудових відносин та мінімальних гарантій в оплаті праці.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект Закону України «Про внесення змін до статті 2 Закону України «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати», розроблений на виконання рекомендацій Мін’юсту за результатами проведення антикорупційної експертизи вищезазначеного Закону.
10 червня 2019 року о 12:00 стався нещасний випадок з водієм С., 1981 р.н., філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (с. Оляниця Тростянецького району). Сталось отруєння продуктами розпаду птиці (суміш газів) під час перебування водія на дільниці приймання утилізації у цеху технологічних фабрикатів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.