(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

26 квітня 2017 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
На онлайн-прийомі до Голови Держпраці Романа Чернеги звернувся громадянин Запорізької області Юрій Манік, колишній працівник комунального підприємства «Левза» Михайлівської сільської ради Вільнянського району, щодо його неправомірного звільнення з роботи.
Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці 25 квітня 2017 року проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблводоканал» до Дня охорони праці, який проходитиме під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
Відповідно до плану заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні, 19 квітня 2017 року у приміщенні Тульчинської райдержадміністрації проведено зустріч з посадовими особами підприємств та установ району на тему «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
10 січня 2017 року о 8:50 К., 1967 р.н., вантажник КУП «Ековін» Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, зайшов у токарний цех, як сам повідомив, у особистих справах. О 9:50 сталось різке погіршення його самопочуття, лікарям швидкої допомоги залишилось лише констатувати смерть.
«Про затвердження Положення про організацію та здійснення державного гірничого нагляду, державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства у сферах промислової безпеки, охорони та гігієни праці в системі Державної служби України з питань праці та уніфікованої форми Акта, складеного за результатами перевірки суб’єкта господарювання».
Чи може роботодавець бути притягнутий до відповідальності, яка передбачена ст. 265 КЗпП України, за непроведення розрахунку при звільненні працівника з дотриманням ст. 116 КЗпП України? Згідно з яким абзазом частини другої ст. 265 КЗпП України наступає така відповідальність? Який розмір штрафу?
26 квітня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у заходах із вшанування пам’яті загиблих та померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку правильності розробки родовища корисних копалин Писарівського-2 (Ямпільський район) родовищ пісковиків ТОВ «Петра-Голд».
Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Мандриця взяв участь у навчанні та виступив перед слухачами курсів з підвищення кваліфікації інженерно-технічного персоналу у ЦППК Вінницького національного технічного університету.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.