(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект наказу «Про затвердження змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
27 червня 2019 року о 10:20 бригада служби підстанцій 35 кВ і вище АТ «Вінницяобленерго» прибула для виконання робіт до ПС 35/10 «Брусленів» (Літинський район). Поки майстер, перебуваючи за територією ПС, виписував бланк перемикань, електрослюсар Н., 1955 р.н., залишив бригадний автомобіль і зайшов на територію ПС, де його смертельно вразило електрострумом.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» повідомляє, що набирає чинності наказ Міністерства соціальної політики України 07 листопада 2018 року № 1654 «Про затвердження форм висновків експертиз стану охорони праці та безпеки промислового виробництва».
25 червня 2019 року о 14:00 контролер газового господарства Тростянецької дільниці Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз» З., 1959 р.н., йшла тротуаром вул. Дружби у напрямку абонента. Несподівано знепритомніла, впала і померла.
26 червня 2019 року під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця відбулось засідання колегії Управління, на якому розглядався стан охорони праці та виробничого травматизму у ТОВ «Вінницький завод «Пневматика» за результатами проведеної комплексної перевірки підприємства.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області на вихідні очікується зниження температури повітря до помірної. Місцями короткочасні дощі, грози, місцями град.
Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Товпига та Костянтин Жовмір провели інформаційні зустрічі з метою ознайомити роботодавців та працівників із найбільш ефективними способами дотримання законодавства про працю.
20 червня 2019 року об 11:30 у Комунальному закладі «Козятинська обласна туберкульозна лікарня» (с. Сетринівка Козятинського району) у кабінеті виявлено мертвим М.,1981 р.н., який працював на посаді старшої медичної сестри. Напередодні, близько 18:00 він телефонував рідним, що повертається додому, та не приїхав. Ймовірна причина смерті – тромбоемболія.
До Держпраці надходять неодноразові звернення суб’єктів господарювання та інших органів центральної виконавчої влади щодо запровадження обов’язкового ліцензування виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.