(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З випадками неякісного проведення медичних оглядів, за результатами яких вчасно не виявлено підозру на профзахворювання, пов’язано зростання рівня професійної захворюваності серед робітників українських підприємств. Так, відповідно до даних ФССУ, за 9 місяців 2019 року у порівнянні з 9 місяцями 2018 року кількість профзахворювань збільшилась на 26,5%, або на 348 захворювань (з 1314 до 1662).
Начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці Світлана Юревич провела нараду з посадовими особами та працівниками Донецького Національного університету ім. Василя Стуса щодо змін у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах і стосуються гігієни праці та експертизи умов праці.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій у складі робочої групи з питань легалізації трудових відносин Ковалівської ОТГ (Немирівський район) провела відвідування фізичних осіб – підприємців з метою роз’яснення порядку оформлення трудових відносин та мінімальних гарантій в оплаті праці.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект Закону України «Про внесення змін до статті 2 Закону України «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати», розроблений на виконання рекомендацій Мін’юсту за результатами проведення антикорупційної експертизи вищезазначеного Закону.
10 червня 2019 року о 12:00 стався нещасний випадок з водієм С., 1981 р.н., філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (с. Оляниця Тростянецького району). Сталось отруєння продуктами розпаду птиці (суміш газів) під час перебування водія на дільниці приймання утилізації у цеху технологічних фабрикатів.
12 листопада 2019 року головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Любов Онофрійчук відвідала ТОВ Виробничий комплекс «Камелот» та ТОВ «Кондитерський дім «Вацак» у Могилів-Подільському районі.
Погода 13-17 листопада   12 листопада 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температура повітря знизиться, очікуються пориви південно-східного вітру 15-20 м/с. Мінлива хмарність, без опадів.
На сайті Верховної Ради України з’явилися законопроекти № 2410 та № 2410-1 нового Трудового кодексу – від депутатів фракції «Опозиційна платформа – За життя» і парламентаріїв із фракції «Батьківщина».
11 листопада 2019 року головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Володимир Хамула взяв участь у тренiнгу, який проводився на базі Погребищенської районної фiлiї Вiнницького обласного центру зайнятості, та інформував присутніх про переваги легального працевлаштування.
10 липня 2019 року о 02:00 у філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м. Ладижин) на дільниці заморозки тушки, відпрацювавши зміну, 53-річний підсобний робітник Р. відчув погіршення самопочуття і звернувся в медпункт. Медпрацівник викликав швидку допомогу. Однак лікарі не змогли допомогти.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.