(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Цукроагропром» (с. Війтівці Хмільницького району), які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
11 квітня 2019 року у Вінницькому міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців за участю заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів В.М.Партій, яка ознайомила присутніх з Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та порядком накладання фінансових санкцій за невиконання вимог законодавства про працю та зайнятість населення.
11 квітня 2019 року начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковель провів нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ВП «Ладижинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго», щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму та з нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці.
Про це у своїх повідомленнях, що надійшли до фіскальної служби Вінницької області 1 січня по 1 квітня 2019 року, проінформували близько 10,7 тисяч роботодавців Вінниччини.
Погода 12-16 квітня   12 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим вище норми. Вітер північно-східний, помірний. Місцями невеликий дощ.
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських підприємств Бершадського району, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
2 березня 2019 року близько 7:00 стався нещасний випадок з двірником Комунального підприємства «Хмільниккомунсервіс» Хмільницької міської ради К., 1969 р.н. Потерпіла у світловідбиваючому жилеті безпеки прибирала тротуар, коли на неї здійснив наїзд автомобіль Тойота Ленд Крузер. Від сильного удару К. відкинуло на середину проїжджої частини. Жінка померла на місці пригоди від сполучної травми тіла.
За ініціативи Мінсоцполітики, підтримки та сприяння Проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» з 1 по 5 квітня ц. р. в м. Ірпінь відбувся тристоронній технічний семінар.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.