(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що сьогодні, 9 жовтня 2019 року, буде запущено у роботу законопроект і акти уряду, які скасують обов’язковість трудових книжок.
Як повернули перевірки? Робота повністю відновлена з кінця серпня-початку вересня. Попередня постанова, яким регулювався порядок перевірок, була скасована рішенням суду. Але з огляду на позитивну динаміку офіційно оформлених працівників в Україні, Кабмін прийняв рішення розробити новий документ.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» з 4 по 8 листопада 2019 року проводить навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці закладів вищої освіти, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів.
9 жовтня 2019 року в Управлінні Держпраці проведений конкурсний відбір на посади державної служби категорії «В» – дві вакантні посада головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, та одна посада головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області, за участі представників Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України, проведено семінар-навчання для інспекторів праці органів місцевого самоврядування.
Наказом Державної служби України з питань праці від 16.09.2019 р. № 86 затверджений Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці.
Заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк взяла участь у загальнонаціональному круглому столі: «Гідні соціально-трудові стандарти – головний мотив праці в Україні і добробуту в сім’ї», який було організовано Федерацією профспілок України.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температура повітря поступово підвищиться. Мінлива хмарність, місцями невеликий короткочасний дощ.
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: Краще для кращих: розгляд кращих світових практик з покращення показників безпеки праці. СТАНДАРТИЗАЦІЯ І СЕРТИФІКАЦІЯ Системний підхід у подоланні невизначеності на прикладі ДП «Сіменс Україна» та ін.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 29-30 жовтня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Роль працівника відділу кадрів у виконанні заходів з охорони праці»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.