(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

22 лютого 2018 року о 8:10 бригада Вінницької станції екстреної медичної допомоги у складі лікаря МНС Ю., 1987 р.н., фельдшера С., 1972 р.н., та водія К., 1975 р.н., приїхала на місце ДТП, що сталася на автодорозі Житомир – Могилів-Подільський біля виїзду із с.Сосонка Вінницького району...
Інспектор праці Управління Держпраці у Вінницькій області взяв участь у заходах, які проводились у Тростянецькій райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати та забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.
Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей.
24 березня 2018 року о 19:00 лікар Вінницької станції екстреної медичної допомоги С., 1955 р.н., прийшов на чергування. Він піднявся сходами на 2-й поверх приміщення, несподівано знепритомнів і впав. Колеги провели реанімаційні заходи, після чого потерпілого доставили в кардіологічний центр. Через дві години він помер.
У семінарі-тренінгу на Кіровоградщині, який провели представники Держпраці – заступник директора департаменту з питань праці Олена Коновалова та начальник відділу експертизи умов праці Володимир Гончарук, взяли участь інспектори праці Черкаської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Кіровоградської областей.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня проведені семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб Вінницької області, на яких розглядалися зміни у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальність за їх порушення.
Нещодавно на базі ДП «ДержавтотрансНДІпроект» проведено семінар-нараду «Шляхи підвищення ефективності навчання з охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України»
Фахівцем сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Каменяр-Д» (Рекечнська шахта пиляного вапняку) щодо дотримання правильності списання запасів корисних копалин з обліку гірничодобувного підприємства.
На спільній нараді Держпраці, Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України були присутні: керівництво Міністерства соціальної політики України, посадові особи та керівники структурних підрозділів територіальних органів, а також представники спільних представницьких органів профспілок та роботодавців на національному рівні.
Не забудьте привітати   26 березня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.